fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення Асоціації «Ринок праці під час війни»

  • Дата: 17/10/2023 (ВТ)
  • Мова: українська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 13:00
  • Початок реєстраціїо 10:30
Місце проведення:

Освіторія ХАБ (вул. Князів Острозьких, 2)

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення Асоціації «Ринок праці під час війни». Дата: 17 жовтня2023. Час: 11:00 13:00. Мова: українська (без перекладу). Початок реєстрації о 10:30. Місце проведення: Освіторія ХАБ (вул. Князів Острозьких, 2). Реєстрація закрита! Війна суттєво вплинула на ринок праці в Україні, адже мільйони українок виїхали за кордон, а тисячі українців доєдналися до лав ЗСУ. Відтак, компаніям доводиться планувати свою діяльність з урахуванням нестачі кваліфікованої робочої сили. Щоб краще дослідити поточну ситуацію на ринку, Європейська Бізнес Асоціація в партнерстві з Тетяною Пашкіною, експерткою з аналітики ринку праці, провели опитування «Аналіз ринку праці: січень - серпень 2023» серед фахівців з управління персоналом. Долучайтеся до нас 17 жовтня об 11:00, аби ознайомитися з основними тенденціями ринку праці під час війни та дізнатися про вплив цих змін на різні аспекти життя та роботи в Україні.   Попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Тимошенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 04.

Реєстрація закрита!

Війна суттєво вплинула на ринок праці в Україні, адже мільйони українок виїхали за кордон, а тисячі українців доєдналися до лав ЗСУ. Відтак, компаніям доводиться планувати свою діяльність з урахуванням нестачі кваліфікованої робочої сили.

Щоб краще дослідити поточну ситуацію на ринку, Європейська Бізнес Асоціація в партнерстві з Тетяною Пашкіною, експерткою з аналітики ринку праці, провели опитування «Аналіз ринку праці: січень – серпень 2023» серед фахівців з управління персоналом.

Долучайтеся до нас 17 жовтня об 11:00, аби ознайомитися з основними тенденціями ринку праці під час війни та дізнатися про вплив цих змін на різні аспекти життя та роботи в Україні.

 

Попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Тимошенко

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: