fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення Асоціації «Чи можливі інвестиції під час війни?»

  • Дата: 08/08/2022 (ПН)
  • Мова: Українська (з перекладом на Англійську)
  • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення Асоціації «Чи можливі інвестиції під час війни?». Дата: 08 серпня2022. Час: 16:00 17:30. Мова: Українська (з перекладом на Англійську). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Навіть у мирний час в Україні були певні перепони, що заважали залучати іноземні інвестиції в економіку. А повномасштабна війна стала новим фактором, що суттєво впливає на інвестиційний клімат. Але наскільки сильно вона скоригувала плани бізнесу щодо України? Поговоримо про це під час експертного обговоренняАсоціації «Чи можливі інвестиції під час війни?», де представимо результати нової хвилі дослідження «Індексу інвестиційної привабливості», вперше проведеного у часи війни. Ця онлайн-подія запланована на 8 серпня о 16:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380979792289.

Навіть у мирний час в Україні були певні перепони, що заважали залучати іноземні інвестиції в економіку. А повномасштабна війна стала новим фактором, що суттєво впливає на інвестиційний клімат. Але наскільки сильно вона скоригувала плани бізнесу щодо України? Поговоримо про це під час експертного обговоренняАсоціації «Чи можливі інвестиції під час війни?», де представимо результати нової хвилі дослідження «Індексу інвестиційної привабливості», вперше проведеного у часи війни.

Ця онлайн-подія запланована на 8 серпня о 16:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: