fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертна дискусія Асоціації «Як повернути та втримати довіру інвесторів до України?»

  • Дата: 12/07/2021
  • Мова: Українська з перекладом
  • Час: 14:00 - 15:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертна дискусія Асоціації «Як повернути та втримати довіру інвесторів до України?». Дата: 12 липня2021. Час: 14:00 15:30. Мова: Українська з перекладом. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Вже другий рік поспіль в Україні спостерігається відтік інвестицій. Тож під час експертної дискусії «Як повернути та втримати довіру інвесторів до України?» будемо говорити про можливі шляхи подолання цієї негативної тенденції. Також ми представимо результати експертного дослідження Асоціації – Індексу інвестиційної привабливості, який був проведений разом з юридичною фірмою Василь Кicіль і Партнери. На основі результатів дослідження будуть визначені фактори, які грають ключову роль у прийнятті інвесторами рішень на користь України. Також разом з експертами ми обговоримо необхідні першочергові дії для покращення ділового клімату. Ця онлайн зустріч запланована на 12 липня о 14:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій зустрічі!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail iryna.chuiko@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 093 655 39 22.

Вже другий рік поспіль в Україні спостерігається відтік інвестицій. Тож під час експертної дискусії «Як повернути та втримати довіру інвесторів до України?» будемо говорити про можливі шляхи подолання цієї негативної тенденції. Також ми представимо результати експертного дослідження Асоціації – Індексу інвестиційної привабливості, який був проведений разом з юридичною фірмою Василь Кicіль і Партнери.

На основі результатів дослідження будуть визначені фактори, які грають ключову роль у прийнятті інвесторами рішень на користь України. Також разом з експертами ми обговоримо необхідні першочергові дії для покращення ділового клімату.

Ця онлайн зустріч запланована на 12 липня о 14:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій зустрічі!

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
+38 093 655 39 22

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: