fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертна дискусія Асоціації «Бізнес-клімат в Україні: Огляд трендів 2021-22»

  • Дата: 26/11/2021 (ПТ)
  • Час: 08:00 - 17:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертна дискусія Асоціації «Бізнес-клімат в Україні: Огляд трендів 2021-22». Дата: 26 листопада2021. Час: 08:00 17:00. У першій половині 2021 року найбільші інвестори та міжнародні компанії зі стриманим оптимізмом оцінили ситуацію щодо ведення бізнесу в Україні. Чи змінилися їх настрої під кінець року? Що вплинуло на оцінки бізнесу та яким буде подальший розвиток бізнес-середовища в країні? Відповіді ми озвучимо під час експертної дискусії Асоціації «Бізнес-клімат в Україні: Огляд трендів 2021-22». Дискусія розпочнеться з презентації результатів нової хвилі «Індексу інвестиційної привабливості», проведеного у партнерстві з юридичною фірмою Василь Кicіль і Партнери. Разом з експертами ми підсумуємо ключові висновки Індексу, сформуємо загальну картину щодо розвитку інвестиційного клімату України у 2021 році та поговоримо про: Динаміку інвестиційного клімату України, тренди та фактори впливу; Очікування гендиректорів щодо розвитку бізнес-клімату у 2022 році; Постпандемічні виклики: темпи вакцинації в компаніях, дистанційна робота, наслідки карантинних обмежень; Необхідні кроки для підтримки інвесторів в постковідних умовах; ТОП реформ для підвищення інвестиційної привабливості України. Ця подія запланована на _   об _:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій зустрічі!

У першій половині 2021 року найбільші інвестори та міжнародні компанії зі стриманим оптимізмом оцінили ситуацію щодо ведення бізнесу в Україні. Чи змінилися їх настрої під кінець року? Що вплинуло на оцінки бізнесу та яким буде подальший розвиток бізнес-середовища в країні? Відповіді ми озвучимо під час експертної дискусії Асоціації «Бізнес-клімат в Україні: Огляд трендів 2021-22».

Дискусія розпочнеться з презентації результатів нової хвилі «Індексу інвестиційної привабливості», проведеного у партнерстві з юридичною фірмою Василь Кicіль і Партнери. Разом з експертами ми підсумуємо ключові висновки Індексу, сформуємо загальну картину щодо розвитку інвестиційного клімату України у 2021 році та поговоримо про:

  • Динаміку інвестиційного клімату України, тренди та фактори впливу;
  • Очікування гендиректорів щодо розвитку бізнес-клімату у 2022 році;
  • Постпандемічні виклики: темпи вакцинації в компаніях, дистанційна робота, наслідки карантинних обмежень;
  • Необхідні кроки для підтримки інвесторів в постковідних умовах;
  • ТОП реформ для підвищення інвестиційної привабливості України.

Ця подія запланована на  об _:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій зустрічі!

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: