fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Women’s Club: Mentalities and intercultural empathy as a new rule of etiquette

  • Дата: 19/09/2019 (ЧТ)
  • Мова: Англійська без перекладу
  • Час: 19:00 - 20:30
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

RIVIERA HOUSE (вул. Сагайдачного 15)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Women’s Club: Mentalities and intercultural empathy as a new rule of etiquette. Дата: 19 вересня2019. Час: 19:00 20:30. Мова: Англійська без перекладу. Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: RIVIERA HOUSE (вул. Сагайдачного 15). Жіночий клуб Асоціації із задоволенням запрошує Вас на наш спеціальний захід «Менталітет та міжкультурна емпатія як нове правило етикету» з нашим запрошеним спікером Барбарою Зехндер. Барбара 15 років займається іміджевим коучінгом для компаній та приватних осіб, понад 25 років досвіду в дипломатичному етикеті. Виходячи зі свого досвіду, Барбара поділиться експертними думками щодо питань етикету, що стосуються бізнесу. Ми поговоримо про ділову поведінку, міжнародний діловий етикет у міжнародному контексті. Крім того, Барбара проведе аудиторію через особливості міжкультурної емпатії та компетентності, які можуть бути особливо корисні під час роботи в міжкультурному середовищі. Зверніть увагу, що реєстрація обовязкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (18 вересня 14:00). Приєднуйтесь до нас на цю зустріч, ми будемо раді побачити Вас найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Tetyana Zherebetska. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0444960601.

Жіночий клуб Асоціації із задоволенням запрошує Вас на наш спеціальний захід «Менталітет та міжкультурна емпатія як нове правило етикету» з нашим запрошеним спікером Барбарою Зехндер.

Барбара 15 років займається іміджевим коучінгом для компаній та приватних осіб, понад 25 років досвіду в дипломатичному етикеті. Виходячи зі свого досвіду, Барбара поділиться експертними думками щодо питань етикету, що стосуються бізнесу.

Ми поговоримо про ділову поведінку, міжнародний діловий етикет у міжнародному контексті. Крім того, Барбара проведе аудиторію через особливості міжкультурної емпатії та компетентності, які можуть бути особливо корисні під час роботи в міжкультурному середовищі.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (18 вересня 14:00).

Приєднуйтесь до нас на цю зустріч, ми будемо раді побачити Вас найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Tetyana Zherebetska

Зв'язатись
0444960601

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: