fbpx

EBA Women’s Club: Mentalities and intercultural empathy as a new rule of etiquette

  • Дата: 19/09/2019
  • Мова: Англійська без перекладу
  • Час: 19:00 - 20:30
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

RIVIERA HOUSE (вул. Сагайдачного 15)

Додати до Google календаря Відкрити Телеграм-бот подій

Жіночий клуб Асоціації із задоволенням запрошує Вас на наш спеціальний захід «Менталітет та міжкультурна емпатія як нове правило етикету» з нашим запрошеним спікером Барбарою Зехндер.

Барбара 15 років займається іміджевим коучінгом для компаній та приватних осіб, понад 25 років досвіду в дипломатичному етикеті. Виходячи зі свого досвіду, Барбара поділиться експертними думками щодо питань етикету, що стосуються бізнесу.

Ми поговоримо про ділову поведінку, міжнародний діловий етикет у міжнародному контексті. Крім того, Барбара проведе аудиторію через особливості міжкультурної емпатії та компетентності, які можуть бути особливо корисні під час роботи в міжкультурному середовищі.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (18 вересня 14:00).

Приєднуйтесь до нас на цю зустріч, ми будемо раді побачити Вас найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Tetyana Zherebetska

Зв'язатись
0444960601

Партнери

Зареєструватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: