fbpx

EBA Women’s Club: Mentalities and intercultural empathy as a new rule of etiquette

  • Дата: 19/09/2019
  • Мова: Англійська без перекладу
  • Час: 19:00 - 20:30
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

RIVIERA HOUSE (вул. Сагайдачного 15)

Жіночий клуб Асоціації із задоволенням запрошує Вас на наш спеціальний захід «Менталітет та міжкультурна емпатія як нове правило етикету» з нашим запрошеним спікером Барбарою Зехндер.

Барбара 15 років займається іміджевим коучінгом для компаній та приватних осіб, понад 25 років досвіду в дипломатичному етикеті. Виходячи зі свого досвіду, Барбара поділиться експертними думками щодо питань етикету, що стосуються бізнесу.

Ми поговоримо про ділову поведінку, міжнародний діловий етикет у міжнародному контексті. Крім того, Барбара проведе аудиторію через особливості міжкультурної емпатії та компетентності, які можуть бути особливо корисні під час роботи в міжкультурному середовищі.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (18 вересня 14:00).

Приєднуйтесь до нас на цю зустріч, ми будемо раді побачити Вас найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Tetyana Zherebetska

Зв'язатись
0444960601

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: