fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Women’s Club: Driving Changes

  • Дата: 28/08/2019 (СР)
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska (вул. Велика Васильківська 55, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Women’s Club: Driving Changes. Дата: 28 серпня2019. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська/російська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska (вул. Велика Васильківська 55, Київ). Реєстрація завершена, кількість місць обмежена Ми раді запросити вас на спеціальний захід Асоціації EBA Women’s Club: Driving Changes. Під час цієї зустрічі ми поговоримо з нашими спікерами про успіх без гендеру, особистий досвід і чому зараз в Україні як ніколи сприятливий клімат для жіночого лідерства. Запрошуємо вас взяти участь у цій зустрічі в готелі Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska (вул. Велика Васильківська 55, Київ). Чекаємо на ваші реєстрації, тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації.  Кількість місць обмежена, реєстрація може бути закрита до кінцевого терміну (27 серпня 17:00).  З нетерпінням чекаємо на вас! Головний партнер у партнерстві з Партнери       Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0444960601.

Реєстрація завершена, кількість місць обмежена

Ми раді запросити вас на спеціальний захід Асоціації EBA Women’s Club: Driving Changes. Під час цієї зустрічі ми поговоримо з нашими спікерами про успіх без гендеру, особистий досвід і чому зараз в Україні як ніколи сприятливий клімат для жіночого лідерства.

Запрошуємо вас взяти участь у цій зустрічі в готелі Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska (вул. Велика Васильківська 55, Київ).

Чекаємо на ваші реєстрації, тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації.  Кількість місць обмежена, реєстрація може бути закрита до кінцевого терміну (27 серпня 17:00). 

З нетерпінням чекаємо на вас!

Головний партнер

у партнерстві з

Партнери

    

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0444960601

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: