fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Welcome Coffee у Дніпрі

  • Дата: 31/01/2019 (ЧТ)
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

Конференц-зала готелю Reikartz Collection Дніпро

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Welcome Coffee у Дніпрі. Дата: 31 січня2019. Час: 10:00 12:00. Місце проведення: Конференц-зала готелю Reikartz Collection Дніпро. Шановні колеги!. Запрошуємо вас 31 січня, о 10:00 розпочати свій день із запашної кави і приємного спілкування в рамках спеціальної зустрічі Дніпровського офісу Європейської Бізнес Асоціації у форматі EBA Welcome Coffee.  Ми розповімо про діяльність Асоціації і наші комітети, інструменти і відкриті можливості, щоб зробити більш ефективною роботу вашої компанії. А ще ми підготували багато нових проектів і готові поділитися своїми планами та пріоритетними напрямками розвитку Асоціації  у Дніпрі на 2019 рік.  Будемо також раді почути ваші очікування, пропозиції і побажання на рахунок співпраці з Асоціаіцією. Кром того, усі учасники зустрічі матимуть гарну нагоду познайомитись з діючими членами Асоціації та привітати нові компанії, які нещодавно до нас долучились, і, звичайно, завести ділові знайомства у невимушеній дружній атмосфері.   Приєднуйтеся, ми чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Волошина. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 056 731 93 14.

Шановні колеги!

Запрошуємо вас 31 січня, о 10:00 розпочати свій день із запашної кави і приємного спілкування в рамках спеціальної зустрічі Дніпровського офісу Європейської Бізнес Асоціації у форматі EBA Welcome Coffee. 

Ми розповімо про діяльність Асоціації і наші комітети, інструменти і відкриті можливості, щоб зробити більш ефективною роботу вашої компанії. А ще ми підготували багато нових проектів і готові поділитися своїми планами та пріоритетними напрямками розвитку Асоціації  у Дніпрі на 2019 рік.  Будемо також раді почути ваші очікування, пропозиції і побажання на рахунок співпраці з Асоціаіцією.

Кром того, усі учасники зустрічі матимуть гарну нагоду познайомитись з діючими членами Асоціації та привітати нові компанії, які нещодавно до нас долучились, і, звичайно, завести ділові знайомства у невимушеній дружній атмосфері.
 

Приєднуйтеся, ми чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Волошина

Зв'язатись
+38 056 731 93 14

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: