fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Welcome Coffee у Дніпрі

  • Дата: 01/11/2018 (ЧТ)
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

Кав'ярня "Нос", вул. Гоголя, 26

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Welcome Coffee у Дніпрі. Дата: 01 листопада2018. Час: 10:00 12:00. Місце проведення: Кавярня Нос, вул. Гоголя, 26. Дніпровський офіс Європейської Бізнес Асоціації з радістю запрошує вас приєднатися до нашої спеціальної зустрічі EBA Welcome Coffee, що відбудеться 1 листопада з 10:00 до 12:00 у кавярні Нос, де за чашечкою запашної кави ми поговоримо та почуємо про:  як не розгубитися в безлічі можливостей, що надає компаніям-членам Асоціація, та ще й отримати від цього максимум користі для розвитку бізнесу;  історії успіхів наших героїв про те, як знайти нових бізнес-партнерів, вирішити спори з контролюючими органами та впливати на законотворчий процес в Україні, а крім того розвивати свою команду й гарно проводити час в колі однодумців;   що цікавого ми готуємо для вас найближчим часом.  Та це ще не все, бо ви матимете нагоду розказати про себе та свій бізнес, познайомитися з іншими членами Асоціації, одразу ж поставити нам всі питання, що вас цікавлять, та зарядитися гарним настроєм! Вже чекаємо на зустріч із вами! Партнер заходу - Міжнародні Авіалінії України. Звертаємо вашу увагу, що реєстрація є обов’язковою.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Волошина. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 (056) 731 93 14.

Дніпровський офіс Європейської Бізнес Асоціації з радістю запрошує вас приєднатися до нашої спеціальної зустрічі EBA Welcome Coffee, що відбудеться 1 листопада з 10:00 до 12:00 у кав’ярні “Нос”, де за чашечкою запашної кави ми поговоримо та почуємо про: 

  • як не розгубитися в безлічі можливостей, що надає компаніям-членам Асоціація, та ще й отримати від цього максимум користі для розвитку бізнесу; 
  • історії успіхів наших героїв про те, як знайти нових бізнес-партнерів, вирішити спори з контролюючими органами та впливати на законотворчий процес в Україні, а крім того розвивати свою команду й гарно проводити час в колі однодумців;  
  • що цікавого ми готуємо для вас найближчим часом. 

Та це ще не все, бо ви матимете нагоду розказати про себе та свій бізнес, познайомитися з іншими членами Асоціації, одразу ж поставити нам всі питання, що вас цікавлять, та зарядитися гарним настроєм!

Вже чекаємо на зустріч із вами!

Партнер заходу – Міжнародні Авіалінії України.

Звертаємо вашу увагу, що реєстрація є обов’язковою.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Волошина

Зв'язатись
+38 (056) 731 93 14

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: