fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Spring Networking Season: Vol 3

 • Дата: 13/05/2019 (ПН)
 • Мова: Українська (без перекладу)
 • Час: 19:00 - 21:00
 • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

Radisson Blu Hotel Kyiv (вул.Ярославів Вал 22)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Spring Networking Season: Vol 3. Дата: 13 травня2019. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: Radisson Blu Hotel Kyiv (вул.Ярославів Вал 22). Реєстрація закрита! Скористайтесь можливістю для знайомства з новими людьми та створення професійних звязків у спільноті Асоціації. Долучайтесь до останньої зустрічі цього сезону, щоб зустрітися з давніми друзями та завести нові знайомства 13 травня в стильному готелі Radisson Blu Hotel Kyiv (вул. Ярославів Вал, 22, Київ). Проведіть третю зустріч весняного нетворкінг сезону разом з Аллою Заднепровською, СЕО та засновницею Міжнародної Консалтингової Групи Живе Діло, коучем перших осіб і топ-команд, автором і ведучою Інтегральної Коучинг Школи. У програмі: Виступ та презентація від Алли Заднепровської Нетворкінг, що модерує Алла Заднепровська Протягом вечора гості матимуть змогу познайомитись один з одним Вітальні напої від Jack Daniels Honey Кілька простих правил: Ми запрошуємо лише одного представника від кожної компанії-члена Асоціації Ми хотіли б зустрітися з новими людьми, тому ми очікуємо побачити тих же учасників лише один раз протягом двох місяців Мати при собі візитні картки (близько 100 карток) Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовязкова. Тільки зареєстровані учасники будуть поінформовані про будь-які зміни в розкладі. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Реєстрація закрита!

Скористайтесь можливістю для знайомства з новими людьми та створення професійних зв’язків у спільноті Асоціації. Долучайтесь до останньої зустрічі цього сезону, щоб зустрітися з давніми друзями та завести нові знайомства 13 травня в стильному готелі Radisson Blu Hotel Kyiv (вул. Ярославів Вал, 22, Київ).

Проведіть третю зустріч весняного нетворкінг сезону разом з Аллою Заднепровською, СЕО та засновницею Міжнародної Консалтингової Групи “Живе Діло”, коучем перших осіб і топ-команд, автором і ведучою Інтегральної Коучинг Школи.

У програмі:

 • Виступ та презентація від Алли Заднепровської
 • Нетворкінг, що модерує Алла Заднепровська
 • Протягом вечора гості матимуть змогу познайомитись один з одним
 • Вітальні напої від Jack Daniels Honey

Кілька простих правил:

 • Ми запрошуємо лише одного представника від кожної компанії-члена Асоціації
 • Ми хотіли б зустрітися з новими людьми, тому ми очікуємо побачити тих же учасників лише один раз протягом двох місяців
 • Мати при собі візитні картки (близько 100 карток)

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть поінформовані про будь-які зміни в розкладі.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
044-496-06-01

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: