fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Знайомство з кандидатом – Сергій Притула

  • Дата: 06/10/2020
  • Мова: українська без перекладу
  • Час: 16:00 - 17:00
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom (кімната Stefes)

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Знайомство з кандидатом – Сергій Притула. Дата: 06 жовтня2020. Час: 16:00 17:00. Мова: українська без перекладу. Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom (кімната Stefes). Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на зустріч із Сергієм Притулою, кандидатом в мери Києва. Ця онлайн зустріч запланована на 6 жовтня о 16:00, і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації. Під час заходу ми обговоримо передвиборчу програму пана Притули на виборах міського голови Києва, а також його плани та бачення щодо подальшого розвитку міста. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. До участі запрошені тільки представники членських компаній Асоціації. Чекаємо зустрічі з Вами на нашій онлайн-зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0672180903.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на зустріч із Сергієм Притулою, кандидатом в мери Києва.

Ця онлайн зустріч запланована на 6 жовтня о 16:00, і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Під час заходу ми обговоримо передвиборчу програму пана Притули на виборах міського голови Києва, а також його плани та бачення щодо подальшого розвитку міста.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. До участі запрошені тільки представники членських компаній Асоціації.

Чекаємо зустрічі з Вами на нашій онлайн-зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: