fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Special Project: Meet the Candidate

  • Дата: 20/02/2019 (СР)
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Початок реєстраціїо 09:30
Місце проведення:

Андріївський узвіз 1а (офіс Європейської Бізнес Асоціації)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Special Project: Meet the Candidate. Дата: 20 лютого2019. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська/російська (без перекладу). Початок реєстрації о 09:30. Місце проведення: Андріївський узвіз 1а (офіс Європейської Бізнес Асоціації). Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на чергову зустріч спеціального проекту - «Meet the Candidate» з нашим наступним гостем - Андрієм Садовим. Ця зустріч запланована на 20 лютого і відбудеться в офісі Асоціації. Під час заходу ми плануємо обговорити виборчу програму пана Садового, а також його політичні пропозиції та стратегічний погляд на шлях розвитку та еволюції країни. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (19 лютого 12:00). Будемо раді зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на чергову зустріч спеціального проекту – «Meet the Candidate» з нашим наступним гостем – Андрієм Садовим.

Ця зустріч запланована на 20 лютого і відбудеться в офісі Асоціації.

Під час заходу ми плануємо обговорити виборчу програму пана Садового, а також його політичні пропозиції та стратегічний погляд на шлях розвитку та еволюції країни.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (19 лютого 12:00).

Будемо раді зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 06 01

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: