fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Special Project: Meet the Candidate

  • Дата: 04/02/2019 (ПН)
  • Мова: Українська/російська (з перекладом на англійську)
  • Час: 15:00 - 17:00
  • Початок реєстраціїо 14:30
Місце проведення:

Готель Інтерконтиненталь Київ, вул.Велика Житомирська 2а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Special Project: Meet the Candidate. Дата: 04 лютого2019. Час: 15:00 17:00. Мова: Українська/російська (з перекладом на англійську). Початок реєстрації о 14:30. Місце проведення: Готель Інтерконтиненталь Київ, вул.Велика Житомирська 2а. Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація оголошує серію зустрічей з кандидатами в Президенти. Ми раді запросити Вас на зустріч з нашим першим гостем - Юлією Тимошенко. Ця спеціальна зустріч запланована на 4 лютого і відбудеться в готелі Інтерконтиненталь, міста Києва. Під час заходу ми плануємо обговорити виборчу програму пані Тимошенко, а також її політичні пропозиції та стратегічний погляд на шлях розвитку та еволюції країни. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (31 січня 18:00). Будемо раді зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 0601.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація оголошує серію зустрічей з кандидатами в Президенти. Ми раді запросити Вас на зустріч з нашим першим гостем – Юлією Тимошенко.

Ця спеціальна зустріч запланована на 4 лютого і відбудеться в готелі Інтерконтиненталь, міста Києва.

Під час заходу ми плануємо обговорити виборчу програму пані Тимошенко, а також її політичні пропозиції та стратегічний погляд на шлях розвитку та еволюції країни.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (31 січня 18:00).

Будемо раді зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 0601

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: