fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Комітет з піару: соціальні комунікації

  • Дата: 19/06/2018 (ВТ)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

HUB 4.0, 1/3 Ярославський провулок

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Комітет з піару: соціальні комунікації. Дата: 19 червня2018. Час: 16:00 18:00. Місце проведення: HUB 4.0, 1/3 Ярославський провулок. Друзі, Давайте зустрінемося та поговоримо про досвід піарника у міжнародних організаціях! Щоб максимально широко розкрити питання, ми покликали дуже класного експерта з соціальних інформаційних компаній та роботі міжнародних некомерційних організацій. Наш спікер – Анастасія Нуржинська, здобула досвід, працюючи у державних, громадських та міжнародних організаціях включаючи Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ), Асамблею європейських регіонів, проекти Європейського Союзу та Всесвітнього Банку у країнах Азії, Африки, Європи та на Балканах. Серед тем кампаній, над якими працювала Анастасія, є допомога просування реформ, децентралізація, рівність жінок та чоловіків, права дітей, підтримка вирішення конфліктів та протидія торгівлі людьми та ін. Основні поінти для обговорення: Як отримати найбільше від співпраці з неурядовими міжнародними організаціями Кар’єра у громадському та міжнародному секторі (якщо ви мрієте рятувати світ) Давайте поговоримо про роботу та сім’ю, дискримінацію та як ваш професійний бренд та комунікаціі можут допомогти вам Готуйте свої запитання та готуйте себе до нового бачення соціальних комунікацій з сенсом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Катерина Тригуб. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0444960601.

Друзі,

Давайте зустрінемося та поговоримо про досвід піарника у міжнародних організаціях!

Щоб максимально широко розкрити питання, ми покликали дуже класного експерта з соціальних інформаційних компаній та роботі міжнародних некомерційних організацій.

Наш спікер – Анастасія Нуржинська, здобула досвід, працюючи у державних, громадських та міжнародних організаціях включаючи Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ), Асамблею європейських регіонів, проекти Європейського Союзу та Всесвітнього Банку у країнах Азії, Африки, Європи та на Балканах.

Серед тем кампаній, над якими працювала Анастасія, є допомога просування реформ, децентралізація, рівність жінок та чоловіків, права дітей, підтримка вирішення конфліктів та протидія торгівлі людьми та ін.

Основні поінти для обговорення:

  1. Як отримати найбільше від співпраці з неурядовими міжнародними організаціями
  2. Кар’єра у громадському та міжнародному секторі (якщо ви мрієте рятувати світ)
  3. Давайте поговоримо про роботу та сім’ю, дискримінацію та як ваш професійний бренд та комунікаціі можут допомогти вам

Готуйте свої запитання та готуйте себе до нового бачення соціальних комунікацій з сенсом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Катерина Тригуб

Зв'язатись
0444960601
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: