fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA PR & Marketing Committee: Тенденції та стратегії комунікації на ринку ЄС

  • Дата: 11/07/2024 (ЧТ)
  • Мова: Англійська без перекладу
  • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

ОНЛАЙН

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA PR & Marketing Committee: Тенденції та стратегії комунікації на ринку ЄС. Дата: 11 липня2024. Час: 16:00 17:30. Мова: Англійська без перекладу. Місце проведення: ОНЛАЙН. Україна активно інтегрується в Європейський Союз, а українські компанії все частіше цікавляться європейськими ринками. Успіх на ринку ЄС значною мірою залежить від розуміння особливостей комунікації з європейськими партнерами та споживачами. Тож в рамках Комітету з маркетингу та комунікацій ми раді запросити вас на онлайн-зустріч, присвячену тенденціям та стратегії комунікації на ринку ЄС. Разом з запрошеним експертом ми розглянемо наступні теми: Ключові компоненти успішної комунікаційної стратегії в ЄС Різниця між медіа-ландшафтом у країнах ЄС Пітчинг історій для європейських журналістів Використання соціальних мереж та цифрових каналів Культурні відмінності та їх вплив на комунікаційні стратегії Спікер: Лукаш М. Боченек, Керуючий директор / заступник генерального директора, Leidar Leidar — це міжнародна консалтингова компанія, що займається адвокацією, брендингом та комунікаціями, з головним офісом у Женеві. Будь ласка, зверніть увагу, що робоча мова зустрічі – англійська. Зустріч запланована на 11 липня о 16:00 і відбудеться на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації. Попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. (093) 655-39-22.

Україна активно інтегрується в Європейський Союз, а українські компанії все частіше цікавляться європейськими ринками. Успіх на ринку ЄС значною мірою залежить від розуміння особливостей комунікації з європейськими партнерами та споживачами.

Тож в рамках Комітету з маркетингу та комунікацій ми раді запросити вас на онлайн-зустріч, присвячену тенденціям та стратегії комунікації на ринку ЄС. Разом з запрошеним експертом ми розглянемо наступні теми:

  • Ключові компоненти успішної комунікаційної стратегії в ЄС
  • Різниця між медіа-ландшафтом у країнах ЄС
  • Пітчинг історій для європейських журналістів
  • Використання соціальних мереж та цифрових каналів
  • Культурні відмінності та їх вплив на комунікаційні стратегії

Спікер:

  • Лукаш М. Боченек, Керуючий директор / заступник генерального директора, Leidar

Leidar — це міжнародна консалтингова компанія, що займається адвокацією, брендингом та комунікаціями, з головним офісом у Женеві.

Будь ласка, зверніть увагу, що робоча мова зустрічі – англійська.

Зустріч запланована на 11 липня о 16:00 і відбудеться на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації.

Попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
(093) 655-39-22
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: