fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Online Quest: A Smart Play

  • Дата: 21/01/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 22:00
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Online Quest: A Smart Play. Дата: 21 січня2021. Час: 19:00 22:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Відбудеться онлайн. Три, два, один – полетіли! Ми прямуємо до зони нульової гравітації і ласкаво просимо вас на борт! Перший запуск EBA Online Quest цього року обіцяє бути справді космічним. На нас чекає неймовірна  подорож до найвіддаленіших куточків галактики з її таємницями та загадками. Тож, зберіть свою зіркову команду, щоб разом дослідити цей безмежний світ та виграти космічну гонку! Головні правила гри: 1 команда від однієї компанії 6 гравців в одній команді – рекомендовано, але можна і більше (реєструється лише капітан, він отримує посилання для команди) Для проходження гри знадобиться ноутбук або стаціонарний комп’ютер Можна використовувати будь-які засоби для спілкування з командою (телефон, месенджери, Zoom, Skype, інше) У грі 15 завдань, для кожного з яких будуть доступні декілька підказок. Якщо завдання не буде вирішено протягом відведеного часу, ваша команда отримає штраф. Думайте швидко, щоб бути першими! Ця онлайн гра запланована на 21 січня о 19:00. Посилання буде надіслано капітану команди перед грою. Приблизна тривалість гри – до 3 годин. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Чекаємо від Вас запальної гри на нашому онлайн-квесті!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0672180903.

Три, два, один – полетіли! Ми прямуємо до зони нульової гравітації і ласкаво просимо вас на борт! Перший запуск EBA Online Quest цього року обіцяє бути справді космічним. На нас чекає неймовірна  подорож до найвіддаленіших куточків галактики з її таємницями та загадками. Тож, зберіть свою зіркову команду, щоб разом дослідити цей безмежний світ та виграти космічну гонку!

Головні правила гри:

  • 1 команда від однієї компанії
  • 6 гравців в одній команді – рекомендовано, але можна і більше (реєструється лише капітан, він отримує посилання для команди)
  • Для проходження гри знадобиться ноутбук або стаціонарний комп’ютер
  • Можна використовувати будь-які засоби для спілкування з командою (телефон, месенджери, Zoom, Skype, інше)

У грі 15 завдань, для кожного з яких будуть доступні декілька підказок. Якщо завдання не буде вирішено протягом відведеного часу, ваша команда отримає штраф. Думайте швидко, щоб бути першими!

Ця онлайн гра запланована на 21 січня о 19:00. Посилання буде надіслано капітану команди перед грою. Приблизна тривалість гри – до 3 годин.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо від Вас запальної гри на нашому онлайн-квесті!

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: