fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Матті Маасікасом, Головою Представництва ЄС в Україні

  • Дата: 24/05/2022 (ВТ)
  • Мова: Англійська (без перекладу)
  • Час: 14:00 - 15:30
Місце проведення:

Oнлайн на ресурсі Zoom

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Матті Маасікасом, Головою Представництва ЄС в Україні. Дата: 24 травня2022. Час: 14:00 15:30. Мова: Англійська (без перекладу). Місце проведення: Oнлайн на ресурсі Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на зустріч з Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасом. Понад два місяці тому Україна подала заявку на вступ до Європейського Союзу. Лідери ЄС підтримали це рішення та запропонували країні прискорену процедуру набуття членства. Тож разом з паном Маасікасом ми обговоримо поточний стан розгляду заявки, а також підтримку економіки України з боку ЄС, впровадження реформ в умовах війни, вплив євроінтеграції на розвиток бізнесу в Україні, тощо. Приєднуйтесь до нашої зустрічі 24 травня о 14:00 на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380672180903.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на зустріч з Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасом.

Понад два місяці тому Україна подала заявку на вступ до Європейського Союзу. Лідери ЄС підтримали це рішення та запропонували країні прискорену процедуру набуття членства. Тож разом з паном Маасікасом ми обговоримо поточний стан розгляду заявки, а також підтримку економіки України з боку ЄС, впровадження реформ в умовах війни, вплив євроінтеграції на розвиток бізнесу в Україні, тощо.

Приєднуйтесь до нашої зустрічі 24 травня о 14:00 на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
+380672180903
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: