fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПЕРЕНЕСЕНО! EBA Odesa Talk  Session

 • Дата: 10/03/2022 (ЧТ)
 • Мова: українська, російська
 • Час: 11:00 - 12:00
 • Тема:«Секрети програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs»
Google Apple Outlook Telegram Bot
  ПЕРЕНЕСЕНО! EBA Odesa Talk  Session. Дата: 10 березня2022. Час: 11:00 12:00. Мова: українська, російська. Тема: «Секрети програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs». Шановні члени Асоціації,  Ми пропонуємо вам долучитися до цікавого формату заходу  Talk  Session : «Секрети програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs». Обговоримо умови участі в Європейській програмі Erasmus for young Entrepreneurs, основна мета якої – міжкультурний обмін між підприємцями.  Програма ЄС з міжнародного обміну, дає молодим або діючим підприємцям можливість навчатися у досвідчених керівників малого бізнесу в інших країнах-учасницях програми. Це чудова можливість, що дає шанс українським підприємцям перейняти досвід у європейських колег шляхом стажування на підприємстві.  Програма Erasmus for young Entrepreneurs відкрита для підприємців, що мають постійне місце проживання в одній з 28 країн-членів Європейського Союзу, а також з Албанії, Вірменії, Боснії та Герцеговини, колишньої Югославської Республіки Македонія, Ісландії, Чорногорії, Молдови, Сербії, Туреччини та України.  Про що будемо говорити?  Хто може взяти участь у програмі обміну Erasmus for young Entrepreneurs? Хто такі «молоді» або «діючі» підприємці? Які документи потрібно заповнювати та як це робити? Види обміну в період пандемії На який період часу Ви можете поїхати на обмін? Фінансування програми  Досвід підприємців, які вже скористались програмою Всі секрети програми обміну Erasmus for young Entrepreneurs  У програмі заходу:  11:00 – Talk session : «Секрети програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs»  12:00- Завершення вебінару  Декілька правил:  До участі запрошуються представники різноманітних сфер бізнесу та тим, хто бажає створити новий або додатковий вид бізнесу.  Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Участь  безкоштовна  за попередньою реєстрацією.   Чекаємо Вас на talk session : «Секрети програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs», щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.  Тільки зареєстровані учасники зможуть бути повідомлені про зміни у розкладі!

Шановні члени Асоціації, 

Ми пропонуємо вам долучитися до цікавого формату заходу  Talk  Session : «Секрети програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs». Обговоримо умови участі в Європейській програмі Erasmus for young Entrepreneurs, основна мета якої – міжкультурний обмін між підприємцями. 

Програма ЄС з міжнародного обміну, дає молодим або діючим підприємцям можливість навчатися у досвідчених керівників малого бізнесу в інших країнах-учасницях програми. Це чудова можливість, що дає шанс українським підприємцям перейняти досвід у європейських колег шляхом стажування на підприємстві. 

Програма Erasmus for young Entrepreneurs відкрита для підприємців, що мають постійне місце проживання в одній з 28 країн-членів Європейського Союзу, а також з Албанії, Вірменії, Боснії та Герцеговини, колишньої Югославської Республіки Македонія, Ісландії, Чорногорії, Молдови, Сербії, Туреччини та України

Про що будемо говорити? 

 • Хто може взяти участь у програмі обміну Erasmus for young Entrepreneurs?
 • Хто такі «молоді» або «діючі» підприємці?
 • Які документи потрібно заповнювати та як це робити?
 • Види обміну в період пандемії
 • На який період часу Ви можете поїхати на обмін?
 • Фінансування програми 
 • Досвід підприємців, які вже скористались програмою
 • Всі секрети програми обміну Erasmus for young Entrepreneurs 

У програмі заходу: 

11:00 – Talk session : «Секрети програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs» 
12:00- Завершення вебінару 

Декілька правил: 

До участі запрошуються представники різноманітних сфер бізнесу та тим, хто бажає створити новий або додатковий вид бізнесу. 

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Участь  безкоштовна  за попередньою реєстрацією.  

Чекаємо Вас на talk session : «Секрети програми обміну Erasmus for Young Entrepreneurs», щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу. 

Тільки зареєстровані учасники зможуть бути повідомлені про зміни у розкладі!

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: