fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Odesa Stay In Touch: Summer Edition

  • Дата: 18/08/2021 (СР)
  • Час: 16:30 - 18:30
Місце проведення:

Restopark Клумба (вул. Космонавтів, 17А, парк ім. Горького, Одеса).

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Odesa Stay In Touch: Summer Edition. Дата: 18 серпня2021. Час: 16:30 18:30. Місце проведення: Restopark Клумба (вул. Космонавтів, 17А, парк ім. Горького, Одеса).. Шановні члени Асоціації,      Нарешті до нас повертається EBA Odesa Stay In Touch у форматі живого спілкування, який об’єднує співробітників членських компаній Асоціації!  У бізнесі, як і у житті, важко переоцінити роль особистої комунікації. Саме під час відкритого спілкування зароджуються нові ідеї та формуються довгострокові партнерські стосунки. Тому Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує Вас долучитися до нашого нетворкінг заходу, щоб у невимушеній атмосфері знайти нові знайомства, налагодити ділові контакти та просто провести вечір у приємній компанії!  Коли:  18 серпня 2021, среда, старт о 16:30.  Де: у ресторані Restopark Клумба (вул. Космонавтів, 17А, парк ім. Горького, Одеса).  Цей захід стане чудовою нагодою щоб:     познайомитися ближче та обмінятися контактами;   дізнатися останні новини Асоціації;   детальніше розповісти про свою компанію та поділитись своїми новинами;  заручитися підтримкою однодумців та отримати нові можливості для співпраці і розвитку вашого бізнесу.   Попередня реєстрація обовязкова, тільки зареєстрованим учасникам буде повідомлено про будь-які зміни у розкладі. Також просимо усіх гостей заходу дотримуватись санітарних правил та мати при собі візитки.  Крім того, протягом вечора ви зможете дізнатися більше про гастроботаніку від  мастер-шефа Restopark Клумба,  скуштувати вина Одеського регіону від ТМ “CHATEAU GRONA” та насолодитися музичним виступом на завершення заходу. Скористайтесь чудовою нагодою заявити про себе, встановити нові знайомства та довірчі відносини з потенційними клієнтами чи партнерами. Реєструйтесь прямо зараз!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected] Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації,   
 
Нарешті до нас повертається EBA Odesa Stay In Touch у форматі живого спілкування, який об’єднує співробітників членських компаній Асоціації! 

У бізнесі, як і у житті, важко переоцінити роль особистої комунікації. Саме під час відкритого спілкування зароджуються нові ідеї та формуються довгострокові партнерські стосунки. Тому Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує Вас долучитися до нашого нетворкінг заходу, щоб у невимушеній атмосфері знайти нові знайомства, налагодити ділові контакти та просто провести вечір у приємній компанії! 

Коли:  18 серпня 2021, среда, старт о 16:30

Де: у ресторані Restopark Клумба (вул. Космонавтів, 17А, парк ім. Горького, Одеса). 

Цей захід стане чудовою нагодою щоб:    

  • познайомитися ближче та обмінятися контактами;  
  • дізнатися останні новини Асоціації;  
  • детальніше розповісти про свою компанію та поділитись своїми новинами; 
  • заручитися підтримкою однодумців та отримати нові можливості для співпраці і розвитку вашого бізнесу.  

Попередня реєстрація обов’язкова, тільки зареєстрованим учасникам буде повідомлено про будь-які зміни у розкладі. Також просимо усіх гостей заходу дотримуватись санітарних правил та мати при собі візитки
Крім того, протягом вечора ви зможете дізнатися більше про гастроботаніку від  мастер-шефа Restopark Клумба,  скуштувати вина Одеського регіону від ТМ “CHATEAU GRONA” та насолодитися музичним виступом на завершення заходу. Скористайтесь чудовою нагодою заявити про себе, встановити нові знайомства та довірчі відносини з потенційними клієнтами чи партнерами. Реєструйтесь прямо зараз!  

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: