fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПЕРЕНЕСЕНО! EBA Odesa Share Experience: Israel&Ukraine

  • Дата: 23/02/2022 (СР)
  • Мова: українська, російська
  • Час: 14:30 - 16:00
  • Тема:Досвід Ізраїлю для бізнесу Одещини
Місце проведення:

Radisson Hotel City Centre Odesa

Google Apple Outlook Telegram Bot
  ПЕРЕНЕСЕНО! EBA Odesa Share Experience: Israel&Ukraine. Дата: 23 лютого2022. Час: 14:30 16:00. Мова: українська, російська. Тема: Досвід Ізраїлю для бізнесу Одещини. Місце проведення: Radisson Hotel City Centre Odesa. Ізраїль та Україна дуже різні країни, які мають багато спільного: військовий конфлікт, газові родовища, стурбованість щодо своєї національної та енергетичної незалежності.  Ми обговоримо потенціал економічно-торговельного співробітництва України та Ізраїлю разом із Костянтином Блюзом, Першим секретарем Посольства Держави Ізраїль в Україні, директором Натіву - Ізраїльського культурного центру в Одесі.  До участі запрошуємо по одному представнику  топ менеджменту від кожної членської компанії Асоціації.     Важливо! Ми можемо дозволити вашу участь у заході лише за наявності одного із документів нижче:  сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 щонайменше однією дозою вакцини*  негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години)  довідка про одужання від COVID-19  Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія.  *Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.  Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.  Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість  місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації.  До зустрічі! Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail odesa@eba.com.ua. Контактний телефон. +380487373883.

Ізраїль та Україна дуже різні країни, які мають багато спільного: військовий конфлікт, газові родовища, стурбованість щодо своєї національної та енергетичної незалежності. 

Ми обговоримо потенціал економічно-торговельного співробітництва України та Ізраїлю разом із Костянтином Блюзом, Першим секретарем Посольства Держави Ізраїль в Україні, директором Натіву – Ізраїльського культурного центру в Одесі. 

До участі запрошуємо по одному представнику  топ менеджменту від кожної членської компанії Асоціації.    

Важливо! Ми можемо дозволити вашу участь у заході лише за наявності одного із документів нижче: 

  • сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 щонайменше однією дозою вакцини* 
  • негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години) 
  • довідка про одужання від COVID-19 

Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія. 

*Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування. 

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. 

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Кількість  місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації. 

До зустрічі! 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
+380487373883
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: