fbpx

EBA Networking evening

  • Дата: 18/05/2021
  • Мова: українська/російська без перекладу
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Реєстрація починаєтьсяо 18:30
Місце проведення:

NEST Hub (UNIT City, вул. Дорогожицька, 3, корпус B10)

Дві (або більше) голови краще, ніж одна. Хоч це і стара приказка, але ми твердо вирішили довести її актуальність під час наступного EBA Networking Evening!

Дуже часто творчі ідеї виникають в ході нашого спілкування з іншими. Коли кілька людей одночасно розмірковують над однією проблемою, є більше шансів, що у швидкому темпі віднайдеться вельми креативне рішення. Отже, щоб результат був гарантованим, не зайвим буде залучити колективний розум.

Тож разом з Ольгою Шаповаловою, професійним бізнес-коучем, ми дізнаємось про антиінноваційні бар’єри та методи їх подолання, деякі техніки генерації ідей командою та індивідуально, а також поговоримо про роботу мозку та підвищення її ефективності. Перейти від теорії до практики ви можете безпосередньо на заході у дружньому колі представників членських компаній Асоціації.

Захід відбудеться 18 травня о 19:00 у новому креативному просторі NEST Hub (UNIT City, вул. Дорогожицька, 3, корпус B10).

У програмі заходу – модеровані нетворкінг раунди, живе спілкування, презентація, розіграш подарунків від партнерів UNIT City та Business Balance Book. На початку заходу кожен учасник отримує бейдж з індивідуальним маршрутом і після лекції Ольги Шаповалової на вас чекають 4 нетворкінг раунди. Учасники розбиваються на групи за окремими столами і відповідаючи на питання на екрані знайомляться між собою. По завершенні раунду ви переміщуєтесь за маршрутом до іншого столика, аби познайомитись з новою групою людей. 

Кілька простих правил:

  • Ми запрошуємо лише одного співробітника від кожної компанії-члена Асоціації.
  • Ми не реєструємо тих учасників, які відвідали EBA Networking evening 9 березня, або були зареєстровані та не скасували свою участь до початку заходу.
  • Мати при собі візитки.

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (17 травня 17:00).

 До скорої зустрічі!

Спікери

1 / 1
Ольга Шаповалова
Сертифікований бізнес та лайф-коуч, Master Coach Ukraine (EMCC), має 10 років досвіду роботи в командах інноваціних проектів, 70+ проектів з навчання та розвитку команд
Ольга Шаповалова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: