fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA MeetUp in Dnipro: Unlimit Ukraine

  • Дата: 12/09/2018 (СР)
  • Час: 18:00 - 20:00
Місце проведення:

Icoworking Hub, просп. Яворницького, 3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA MeetUp in Dnipro: Unlimit Ukraine. Дата: 12 вересня2018. Час: 18:00 20:00. Місце проведення: Icoworking Hub, просп. Яворницького, 3. Запрошуємо представників мікро- та малого бізнесу Дніпра (з формою власносты ФОП) на презентацію проекту Європейської Бізнес Асоціації Unlimit Ukraine. Ми розкажемо про переваги та підтримку, які отримують підприємці в рамках проекту UU, історії успіху та колаборації наших учасників.   В рамках нашої першої зустрічі ми також подискутуємо з підприємцем та інвестором Дем’яном М. Ом про репутацію сучасного підприємця, KPI успіху та дорожні карти розвитку бізнесу.   Ми віримо, що обмін досвідом, розширення ділових контактів, розв’язання бізнес-задач і зародження нових проектів – це ті завдання, які ви зможете вирішити за допомогою Unlimit Ukraine.   Поспішайте зареєструватися, адже кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі.   Приєднуйтеся до нас та отримуйте корисну інформацію і ефективні бізнес-знайомства на Unlimit Ukraine! Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Волошина. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380966160409.
Запрошуємо представників мікро- та малого бізнесу Дніпра (з формою власносты ФОП) на презентацію проекту Європейської Бізнес Асоціації Unlimit Ukraine. Ми розкажемо про переваги та підтримку, які отримують підприємці в рамках проекту UU, історії успіху та колаборації наших учасників.
 
В рамках нашої першої зустрічі ми також подискутуємо з підприємцем та інвестором Дем’яном М. Ом про репутацію сучасного підприємця, KPI успіху та дорожні карти розвитку бізнесу.
 
Ми віримо, що обмін досвідом, розширення ділових контактів, розв’язання бізнес-задач і зародження нових проектів – це ті завдання, які ви зможете вирішити за допомогою Unlimit Ukraine.
 
Поспішайте зареєструватися, адже кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі.
 
Приєднуйтеся до нас та отримуйте корисну інформацію і ефективні бізнес-знайомства на Unlimit Ukraine!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Волошина

Зв'язатись
+380966160409

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: