fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з О. Саєнко, Міністром Кабінету Міністрів України та А. Ященко, Виконавчим директором Офісу Реформ КМУ

  • Дата: 05/03/2018 (ПН)
  • Час: 10:00 - 12:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з О. Саєнко, Міністром Кабінету Міністрів України та А. Ященко, Виконавчим директором Офісу Реформ КМУ. Дата: 05 березня2018. Час: 10:00 12:00. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на зустріч з Олександром Саєнко, Міністром Кабінету Міністрів України та Антоном Ященко, Виконавчим директором Офісу реформ КМУ. 05 березня ми будемо обговорювати завдання та пріорітети Уряду на 2018 рік, поточний стан впровадження реформ, реформу державної служби. Ця зустріч відбудеться в Офісі Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на зустріч з Олександром Саєнко, Міністром Кабінету Міністрів України та Антоном Ященко, Виконавчим директором Офісу реформ КМУ.

05 березня ми будемо обговорювати завдання та пріорітети Уряду на 2018 рік, поточний стан впровадження реформ, реформу державної служби. Ця зустріч відбудеться в Офісі Асоціації, Андріївський узвіз 1А.

Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: