fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Майстер-клас: Коучингові компетенції в роботі керівника

  • Дата: 16/04/2019 (ВТ)
  • Час: 17:00 - 19:00
Місце проведення:

Конференц-зал SigmaBleyzer, вул. Сумська, 49, 5 пов.

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Майстер-клас: Коучингові компетенції в роботі керівника. Дата: 16 квітня2019. Час: 17:00 19:00. Місце проведення: Конференц-зал SigmaBleyzer, вул. Сумська, 49, 5 пов.. Про коучинг і коучингові інструменти сказано багато. Більшість таких з детальним описом є у відкритому доступі. Але застосування їх в реальності не завжди приводить до бажаних результатів. Варто розрізняти коучинг в чистому вигляді і коучинговий підхід. Коучинговий підхід у роботі керівника передбачає часткове використання коучингових методів, тобто, не проведення коуч-сесій своїм співробітникам, колегам, підлеглим, а всього лише використання підходу. У програмі майстер-класу: Прикладний коучинг: про відмінності коучингу в чистому вигляді та коучингового підходу Огляд 11-ти коучингових компетенцій за версією ICF через призму роботи керівника Приклади прояву компетенцій у роботі керівника Практичні вправи Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.  Спікери. Руслана Орловська. Коуч міжнародного рівня РСС ICF; коуч-консультант освітніх та бізнес-проєктів з впровадження коучингового підходу; тренер MiniBoss Business School; авторка освітніх коучингових програм; голова комітету з сертифікації та член ради директорів ICF Ukraine. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Коновалова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 057 716 00 50.

Про коучинг і коучингові інструменти сказано багато. Більшість таких з детальним описом є у відкритому доступі. Але застосування їх в реальності не завжди приводить до бажаних результатів. Варто розрізняти коучинг в чистому вигляді і коучинговий підхід. Коучинговий підхід у роботі керівника передбачає часткове використання коучингових методів, тобто, не проведення коуч-сесій своїм співробітникам, колегам, підлеглим, а всього лише використання підходу.

У програмі майстер-класу:

  • Прикладний коучинг: про відмінності коучингу в чистому вигляді та коучингового підходу
  • Огляд 11-ти коучингових компетенцій за версією ICF через призму роботи керівника
  • Приклади прояву компетенцій у роботі керівника
  • Практичні вправи

Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.

 

Спікери

1 / 1
Руслана Орловська
Коуч міжнародного рівня РСС ICF; коуч-консультант освітніх та бізнес-проєктів з впровадження коучингового підходу; тренер MiniBoss Business School; авторка освітніх коучингових програм; голова комітету з сертифікації та член ради директорів ICF Ukraine
Руслана Орловська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Коновалова

Зв'язатись
057 716 00 50
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: