fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: Зустріч виробничого комітету. «Співпраця бізнесу та ВУЗів як необхідність сьогодення» на прикладі Львівського Національного Університету Природокористування

  • Дата: 21/12/2023 (ЧТ)
  • Час: 10:00 - 13:00
Місце проведення:

ЛНУП, Дубляни

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv: Зустріч виробничого комітету. «Співпраця бізнесу та ВУЗів як необхідність сьогодення» на прикладі Львівського Національного Університету Природокористування. Дата: 21 грудня2023. Час: 10:00 13:00. Місце проведення: ЛНУП, Дубляни. Шановні колеги,   Запрошуємо вас на зустріч виробничого комітету Офісу Асоціації на тему тему: «Співпраця бізнесу та ВУЗів як необхідність сьогодення» на прикладі Львівського Національного Університету Природокористування. Протягом зустрічі матимемо нагоду відвідати приміщення Університету, обладнані для навчань студентів виробничими підприємствами, а також: поспілкуватись на теми Технології Ощадливого виробництва при управлінні кадрами та Співпраця бізнесу та ВУЗів. Запрошений гість: Богдан Мазуркевич. Понад 25 років працював у виробничих компаніях (Сoca-Сola, Nestlé, Modern-Expo) на різних управлінських посадах - від інженера до заступника керівника виробництва. Має понад 13 років практичного досвіду впровадження ощадливого виробництва. Дата та час зустрічі: 21 грудня, 10:00 - 13:00 Місце проведення: Дубляни, Львівський Національний Університет Природокористування. Попередня реєстрація обов’язкова.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Маряна Оганян. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 067 500 91 56.

Шановні колеги,  

Запрошуємо вас на зустріч виробничого комітету Офісу Асоціації на тему тему: «Співпраця бізнесу та ВУЗів як необхідність сьогодення» на прикладі Львівського Національного Університету Природокористування.

Протягом зустрічі матимемо нагоду відвідати приміщення Університету, обладнані для навчань студентів виробничими підприємствами, а також:

  • поспілкуватись на теми “Технології Ощадливого виробництва при управлінні кадрами” та “Співпраця бізнесу та ВУЗів”.

Запрошений гість: Богдан Мазуркевич. Понад 25 років працював у виробничих компаніях (Сoca-Сola, Nestlé, Modern-Expo) на різних управлінських посадах – від інженера до заступника керівника виробництва. Має понад 13 років практичного досвіду впровадження ощадливого виробництва.

Дата та час зустрічі: 21 грудня, 10:00 – 13:00
Місце проведення: Дубляни, Львівський Національний Університет Природокористування.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Мар'яна Оганян

Зв'язатись
+38 067 500 91 56
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: