fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv Зустріч Виробничого комітету, 2 вересня 2021

  • Дата: 02/09/2021 (ЧТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 17:00 - 18:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv Зустріч Виробничого комітету, 2 вересня 2021. Дата: 02 вересня2021. Час: 17:00 18:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Онлайн на платформі ZOOM. Шановні колеги, Ми раді запросити Вас на зустріч Виробничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації на тему «Lean та REFA: різні концепції чи дві сторони однієї медалі?» Природньо, що в часи кризи, в тому числі пов`язаної з локдаунами, компанії намагаються в першу чергу підвищувати свої внутрішню операційну ефективність. Для вирішення цієї проблеми існує багато відомих методологій та інструментів - Ощадливе виробництво, Кайдзен, Шість Сигм, Agile тощо. Свою концепцію щодо організації та управління виробничими системами та процесами пропонує і відома у Європі та світі німецька організація REFA, програми навчання якої сьогодні проводяться в Україні. На чому базується ця концепція, як вона співвідноситься із підходами Ощадливого виробництва - це питання, які ми будемо розглядати на зустрічі Виробничого комітету. Спікер: Людмила Батенко - PhD, професор, магістр бізнес-освіти (Університет економіки й права Екс-Марсель, Франція), сертифікований менеджер з управління якістю Німецької та Європейської асоціацій якості, сертифікований тренер німецької організації REFA. Професор Міжнародного інституту бізнесу, професор кафедри менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Людмила має 35 річний досвід роботи у сфері бізнес-освіти і консалтингу з питань операційного менеджменту і управління проєктами. Зустріч Комітету відбудеться у четвер, 2 вересня 2021 року, о 17:00. Традиційно на таких зустрічах, у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вас. Якщо у вас уже є запитання до обговорення, просимо їх надсилати попередньо за адресою: [email protected] Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Для того, щоб зареєструватись – натисніть на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ. Усіх чекаємо!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Маряна Оганян. E-mail [email protected]com.ua. Контактний телефон. +38 (067) 500 91 56.

Шановні колеги,

Ми раді запросити Вас на зустріч Виробничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації на тему «Lean та REFA: різні концепції чи дві сторони однієї медалі?»

Природньо, що в часи кризи, в тому числі пов`язаної з локдаунами, компанії намагаються в першу чергу підвищувати свої внутрішню операційну ефективність. Для вирішення цієї проблеми існує багато відомих методологій та інструментів – Ощадливе виробництво, Кайдзен, Шість Сигм, Agile тощо. Свою концепцію щодо організації та управління виробничими системами та процесами пропонує і відома у Європі та світі німецька організація REFA, програми навчання якої сьогодні проводяться в Україні.

На чому базується ця концепція, як вона співвідноситься із підходами Ощадливого виробництва – це питання, які ми будемо розглядати на зустрічі Виробничого комітету.

Спікер:

  • Людмила Батенко – PhD, професор, магістр бізнес-освіти (Університет економіки й права Екс-Марсель, Франція), сертифікований менеджер з управління якістю Німецької та Європейської асоціацій якості, сертифікований тренер німецької організації REFA. Професор Міжнародного інституту бізнесу, професор кафедри менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Людмила має 35 річний досвід роботи у сфері бізнес-освіти і консалтингу з питань операційного менеджменту і управління проєктами.

Зустріч Комітету відбудеться у четвер, 2 вересня 2021 року, о 17:00.

Традиційно на таких зустрічах, у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вас. Якщо у вас уже є запитання до обговорення, просимо їх надсилати попередньо за адресою: [email protected]

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова.

Для того, щоб зареєструватись – натисніть на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.

Усіх чекаємо!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Мар'яна Оганян

Зв'язатись
+38 (067) 500 91 56
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: