fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv Зустріч Правового комітету, 10 серпня 2021

  • Дата: 10/08/2021 (ВТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 17:00 - 18:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv Зустріч Правового комітету, 10 серпня 2021. Дата: 10 серпня2021. Час: 17:00 18:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Онлайн на платформі ZOOM. Шановні колеги, Ми раді запросити Вас на зустріч Правового комітету Західноукраїнського офісу Асоціації на тему «Бенефіціари по-новому. Огляд змін та коментарі» Спікери: Віталія Шепега та Ганна Гнатів - Начальник та Заступник начальника Відділу взаємодії з субєктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Олена Огоновська – юрист, АО «Арцінгер» Модератор: Наталія Анохіна – старший юрист, АО «Арцінгер», Голова Правничого комітету Західноукраїнського офісу ЕВА Спікери висвітлюватимуть особливості останніх законодавчих змін, що стосуються обов’язкового підтвердження інформації щодо кінцевих бенефіціарних власників (КБВ) юридичних осіб. Метою заходу є також висвітлення тих проблемних аспектів, які вже існують в секторі підтвердження КБВ. Також у вас буде можливість обговорити конкретні бізнес-випадки з приводу КБВ як з практикуючими юристами, так і з представниками від органів державної влади. Зустріч Комітету відбудеться у вівторок, 10 серпня 2021 року, о 17:00. Традиційно на таких зустрічах, у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вас. Якщо у вас уже є запитання до обговорення, просимо їх надсилати попередньо за адресою: [email protected] Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Для того, щоб зареєструватись – натисніть на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ. Усіх чекаємо!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Маряна Оганян. E-mail [email protected] Контактний телефон. +38 (067) 500 91 56.

Шановні колеги,

Ми раді запросити Вас на зустріч Правового комітету Західноукраїнського офісу Асоціації на тему «Бенефіціари по-новому. Огляд змін та коментарі»

Спікери:

  • Віталія Шепега та Ганна Гнатів – Начальник та Заступник начальника Відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)
  • Олена Огоновська – юрист, АО «Арцінгер»

Модератор:

  • Наталія Анохіна – старший юрист, АО «Арцінгер», Голова Правничого комітету Західноукраїнського офісу ЕВА

Спікери висвітлюватимуть особливості останніх законодавчих змін, що стосуються обов’язкового підтвердження інформації щодо кінцевих бенефіціарних власників (КБВ) юридичних осіб.
Метою заходу є також висвітлення тих проблемних аспектів, які вже існують в секторі підтвердження КБВ.

Також у вас буде можливість обговорити конкретні бізнес-випадки з приводу КБВ як з практикуючими юристами, так і з представниками від органів державної влади.

Зустріч Комітету відбудеться у вівторок, 10 серпня 2021 року, о 17:00.

Традиційно на таких зустрічах, у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вас. Якщо у вас уже є запитання до обговорення, просимо їх надсилати попередньо за адресою: [email protected]

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова.

Для того, щоб зареєструватись – натисніть на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.

Усіх чекаємо!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Мар'яна Оганян

Зв'язатись
+38 (067) 500 91 56
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: