fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: Зустріч PR Hub

  • Дата: 18/02/2022 (ПТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 16:30 - 18:30
Місце проведення:

Кульпарківська 200а, Futura HUB

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv: Зустріч PR Hub. Дата: 18 лютого2022. Час: 16:30 18:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Кульпарківська 200а, Futura HUB. Шановні колеги, запрошуємо вас на першу в цьому році зустріч PR-Хабу, яка відбудеться 18 лютого 2022 р. о 16:30 у змішаному форматі: онлайн та оффлайн. Кожному, хто працює в галузі комунікацій, досить непросто бути почутим. Тому метою нашої зустрічі, в першу чергу, є знайомство та обмін досвідом у цій сфері. Ми запросили до розмови Оксану Мороз - експертку, засновницю волонтерської ініціативи Як не стати овочем, авторку та ведучу радіо-/телепрограм з інфогігієни, авторку трьох книг з інфогігієни, дві з яких стали переможцями Всеукраїнського рейтингу Книжка року-2020 (номінація Обрії). Разом ми подискутуємо на тему: як бути почутими в інформаційному шумі та як створювати новини, які читають? Модератор зустрічі – Віктор Гальчинський, Голова PR Хабу Західноукраїнського офісу Асоціації. Зустріч відбудеться у п’ятницю, 18 лютого 2022 року, о 16:30. Для того, щоб зареєструватись – натисніть на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ. Усіх чекаємо!Спікери. Оксана Мороз. Засновниця волонтерської ініціативи Як не стати овочем, авторка і ведуча радіо- / телепрограм з інфогігієни. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Слюсарчук. E-mail [email protected] Контактний телефон. +38 0951557170.

Шановні колеги, запрошуємо вас на першу в цьому році зустріч PR-Хабу, яка відбудеться 18 лютого 2022 р. о 16:30 у змішаному форматі: онлайн та оффлайн.

Кожному, хто працює в галузі комунікацій, досить непросто бути почутим. Тому метою нашої зустрічі, в першу чергу, є знайомство та обмін досвідом у цій сфері.

Ми запросили до розмови Оксану Морозекспертку, засновницю волонтерської ініціативи “Як не стати овочем”, авторку та ведучу радіо-/телепрограм з інфогігієни, авторку трьох книг з інфогігієни, дві з яких стали переможцями Всеукраїнського рейтингу “Книжка року-2020” (номінація “Обрії”).

Разом ми подискутуємо на тему: як бути почутими в інформаційному шумі та як створювати новини, які читають?

Модератор зустрічі – Віктор Гальчинський, Голова PR Хабу Західноукраїнського офісу Асоціації.
Зустріч відбудеться у п’ятницю, 18 лютого 2022 року, о 16:30.

Для того, щоб зареєструватись – натисніть на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.
Усіх чекаємо!

Спікери

1 / 1
Оксана Мороз
Засновниця волонтерської ініціативи "Як не стати овочем", авторка і ведуча радіо- / телепрограм з інфогігієни
Оксана Мороз

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Слюсарчук

Зв'язатись
+38 0951557170
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: