fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: Зустріч із проф. Леслі Самозі, 15 вересня 2021

  • Дата: 15/09/2021 (СР)
  • Мова: Англійська
  • Час: 09:30 - 11:30
Місце проведення:

Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації, Platforma Coworking Futura, вул. Кульпарківська 200а, м. Львів

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Львів: Зустріч із проф. Леслі Самозі, 15 вересня 2021. Дата: 15 вересня2021. Час: 09:30 11:30. Мова: Англійська. Місце проведення: Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації, Platforma Coworking Futura, вул. Кульпарківська 200а, м. Львів. А ви знаєте, як співпрацювати з Міленіалами та Поколінням Z протягом пандемії та після? Відповідь на це питання дасть запрошений гість Леслі Самозі, професор та директор програми Executive MBA в CITY College University of York Europe Campus. У багатьох сучасних компаніях працюють пліч -о -пліч декілька поколінь. Про міленіалів та їхній вплив на функціонування компанії багато говорять, але зараз ми бачимо, як у роботу поступово вливається покоління «Z». На зустрічі ми розглянемо тему управління працівниками з різних поколінь у період пандемії, а також те, як саме компаніям адаптуватися до роботи із одним з найрозумніших поколінь. Також ми привідкриємо двері в майбутнє і дізнаємося більше про покоління, яке прийде після Z! Такого ви точно не очікували! Питання для обговорення: - Огляд кожного покоління та їхнього відношення до поколінь, що були до них - Як пандемія змінила спосіб мислення міленіалів та покоління Z - Очікування кожного з поколінь від роботи - Як міленіали та покоління Z можуть ефективніше працювати разом із старшими поколіннями та з самими собою? - Що очікувати в майбутньому? Зустріч відбудеться у середу, 15 вересня, о 9:30 у Coworking Futura Hub. Будь ласка,  зверніть увагу, що зустріч буде проводитися англійською мовою (без перекладу). Попередня реєстрація обовязкова!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Olha Didyk. E-mail [email protected] Контактний телефон. +38 (067) 136 62 82.

А ви знаєте, як співпрацювати з Міленіалами та Поколінням Z протягом пандемії та після?
Відповідь на це питання дасть запрошений гість Леслі Самозі, професор та директор програми Executive MBA в CITY College University of York Europe Campus.

У багатьох сучасних компаніях працюють пліч -о -пліч декілька поколінь. Про міленіалів та їхній вплив на функціонування компанії багато говорять, але зараз ми бачимо, як у роботу поступово вливається покоління «Z».

На зустрічі ми розглянемо тему управління працівниками з різних поколінь у період пандемії, а також те, як саме компаніям адаптуватися до роботи із одним з найрозумніших поколінь. Також ми привідкриємо двері в майбутнє і дізнаємося більше про покоління, яке прийде після Z! Такого ви точно не очікували!

Питання для обговорення:
– Огляд кожного покоління та їхнього відношення до поколінь, що були до них
– Як пандемія змінила спосіб мислення міленіалів та покоління Z
– Очікування кожного з поколінь від роботи
– Як міленіали та покоління Z можуть ефективніше працювати разом із старшими поколіннями та з самими собою?
– Що очікувати в майбутньому?

Зустріч відбудеться у середу, 15 вересня, о 9:30 у Coworking Futura Hub.

Будь ласка,  зверніть увагу, що зустріч буде проводитися англійською мовою (без перекладу).

Попередня реєстрація обов’язкова!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Olha Didyk

Зв'язатись
+38 (067) 136 62 82
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: