fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv Зустріч HR комітету, 17 травня 2021

  • Дата: 17/05/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 17:30 - 19:00
Місце проведення:

Онлайн на платформі ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv Зустріч HR комітету, 17 травня 2021. Дата: 17 травня2021. Час: 17:30 19:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Онлайн на платформі ZOOM. Друзі, Запрошуємо Вас на онлайн зустріч HR комітету Західноукраїнського офісу Асоціації на тему «Інструменти впливу в компаніях та корпораціях». На зустрічі поговоримо про те, як бути переконливим та як ефективно впроваджувати свої ідеї у великих матричних організаціях. Разом ми розглянемо деякі механіки та навички, які можуть підняти рівень переконливості та доступності вашої презентації, а також поговоримо про важливість розуміння стратегії співрозмовника та різні рівні аргументації під час спілкування. Секретами переконливості з нами поділиться запрошений експерт – Бутович Володимир, тренер та бізнес консультант, професіонал із 20-ти річним досвідом у маркетингу, продажах та керування складними матричними організаціями. Володимир працював у таких великих міжнародних компаніях як «Проктер енд Гембл» та «Колгейт-Палмолів» і має значний досвід роботи як в Україні так і у країнах Європи, Африки та Близького Сходу . Модератор зустрічі – Олена Скиба, голова HR комітету Асоціації. Зустріч Комітету відбудеться у понеділок, 17 травня 2021 року, о 17:30. Традиційно на таких зустрічах, у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вас. Якщо у вас уже є запитання до обговорення, просимо їх надсилати попередньо за адресою: Maryana.Zelinska@eba.com.ua   Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Для того, щоб зареєструватись – натисніть на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Маряна Зелінська. E-mail Maryana.Zelinska@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 (067) 500 91 56.

Друзі,

Запрошуємо Вас на онлайн зустріч HR комітету Західноукраїнського офісу Асоціації на тему «Інструменти впливу в компаніях та корпораціях».

На зустрічі поговоримо про те, як бути переконливим та як ефективно впроваджувати свої ідеї у великих матричних організаціях.

Разом ми розглянемо деякі механіки та навички, які можуть підняти рівень переконливості та доступності вашої презентації, а також поговоримо про важливість розуміння стратегії співрозмовника та різні рівні аргументації під час спілкування.

Секретами переконливості з нами поділиться запрошений експерт – Бутович Володимир, тренер та бізнес консультант, професіонал із 20-ти річним досвідом у маркетингу, продажах та керування складними матричними організаціями. Володимир працював у таких великих міжнародних компаніях як «Проктер енд Гембл» та «Колгейт-Палмолів» і має значний досвід роботи як в Україні так і у країнах Європи, Африки та Близького Сходу .

Модератор зустрічі – Олена Скиба, голова HR комітету Асоціації.

Зустріч Комітету відбудеться у понеділок, 17 травня 2021 року, о 17:30.

Традиційно на таких зустрічах, у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вас. Якщо у вас уже є запитання до обговорення, просимо їх надсилати попередньо за адресою: Maryana.Zelinska@eba.com.ua

 

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова.

Для того, щоб зареєструватись – натисніть на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Мар'яна Зелінська

Зв'язатись
+38 (067) 500 91 56
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: