fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: Жіночий клуб – Зустріч з Наталією Новіцькою

  • Дата: 27/02/2019 (СР)
  • Час: 17:00 - 19:00
Місце проведення:

Jeisoni Store, вул. Івана Франка, 55, м. Львів

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Львів: Жіночий клуб – Зустріч з Наталією Новіцькою. Дата: 27 лютого2019. Час: 17:00 19:00. Місце проведення: Jeisoni Store, вул. Івана Франка, 55, м. Львів. Дорогі наші леді! Спільно з Nataly Rebryk, Avtor Agency, запрошуємо на ексклюзивну зустріч і знайомство з провідним фешн-стилістом і дизайнером Nataliya Novitska Fashion Stylist. Вона створює образи для відомих українських зірок, бере участь у рекламних зйомках і проектах для провідних видань, таких як Elle, Harpers Bazaar Ukraine, RiaUkraine тощо. Ця прекрасна та жіночна леді розповість про стиль все, що необхідно знати. Також на зустрічі ви зможете отримати професійну пораду та рекомендації від Nataliya Novitska, підібрати образ і чудово провести час у прекрасній жіночій компанії. Обіцяємо, буде цікаво! ;) Зустріч відбудеться у магазині дизайнерського одягу Jeisonі, для якого Наталя створювала колекцію. Реєстрація обов’язкова!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380637873724.

Дорогі наші леді!

Спільно з Nataly Rebryk, Avtor Agency, запрошуємо на ексклюзивну зустріч і знайомство з провідним фешн-стилістом і дизайнером Nataliya Novitska Fashion Stylist. Вона створює образи для відомих українських зірок, бере участь у рекламних зйомках і проектах для провідних видань, таких як Elle, Harper’s Bazaar Ukraine, RiaUkraine тощо.

Ця прекрасна та жіночна леді розповість про стиль все, що необхідно знати.
Також на зустрічі ви зможете отримати професійну пораду та рекомендації від Nataliya Novitska, підібрати образ і чудово провести час у прекрасній жіночій компанії.

Обіцяємо, буде цікаво! 😉

Зустріч відбудеться у магазині дизайнерського одягу Jeisonі, для якого Наталя створювала колекцію.

Реєстрація обов’язкова!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена

Зв'язатись
+380637873724
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: