fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: Жіночий клуб “Про вишиванку”

  • Дата: 16/05/2018 (СР)
  • Час: 17:00 - 19:00
Місце проведення:

Hotel Citadel Inn, 11 Hrabovskoho St., Lviv

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Львів: Жіночий клуб “Про вишиванку”. Дата: 16 травня2018. Час: 17:00 19:00. Місце проведення: Hotel Citadel Inn, 11 Hrabovskoho St., Lviv. Дорогі наші леді! Зовсім скоро Львів буде майоріти різноманіттям вишиванок на честь всеукраїнського народного свята – Дня вишиванки. Вишиванки завжди були нашим національним символом і автентичною ознакою. Та чи достатньо ми знаємо про особливості, походження та цінність вишиванок? Напередодні свята запрошуємо усіх вас 16 травня на 17:00 на захід Про вишиванку. Поділитись історіями про улюблене хобі, яке може перерости у прибуткове захоплення, ми запросили Марію Муляву та Роксолану Миронович. Разом із Марією, директором компанії GTL, колекціонеркою та любителькою українських традицій, ми зануримось у історію, походження й особливості українських строїв різних регіонів на прикладі власної колекції. Також ми матимемо змогу насолодитись показом оригінальної міні-колекції старовинних варіантів українського строю, зібраних Марією протягом років її захоплення. Роксолана, власниця творчої студії DIVchA, розповість про особливості елементів українського традиційного одягу, презентує свої роботи, сучасне бачення українського народного одягу, розповість про свої проекти та креативні дизайнерські рішення. Готель Citadel Inn (партнер заходу) – прекрасне місце для нашої зустрічі та незабутнього фотозвіту з краєвидом на наше рідне місто Львів :) Вартість участі у заході 200,00 грн (у суму включено каво-посиденьки) У разі запитань або побажань, радо допоможу: +38063 7873 724 - ОленаВи можете поставити питання:. Контактна особа:. Olena. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380637873724.

Дорогі наші леді!

Зовсім скоро Львів буде майоріти різноманіттям вишиванок на честь всеукраїнського народного свята – Дня вишиванки.

Вишиванки завжди були нашим національним символом і автентичною ознакою.

Та чи достатньо ми знаємо про особливості, походження та цінність вишиванок?

Напередодні свята запрошуємо усіх вас 16 травня на 17:00 на захід Про вишиванку.

Поділитись історіями про улюблене хобі, яке може перерости у прибуткове захоплення, ми запросили Марію Муляву та Роксолану Миронович.

Разом із Марією, директором компанії GTL, колекціонеркою та любителькою українських традицій, ми зануримось у історію, походження й особливості українських строїв різних регіонів на прикладі власної колекції. Також ми матимемо змогу насолодитись показом оригінальної міні-колекції старовинних варіантів українського строю, зібраних Марією протягом років її захоплення.

Роксолана, власниця творчої студії DIVchA, розповість про особливості елементів українського традиційного одягу, презентує свої роботи, сучасне бачення українського народного одягу, розповість про свої проекти та креативні дизайнерські рішення.

Готель Citadel Inn (партнер заходу) – прекрасне місце для нашої зустрічі та незабутнього фотозвіту з краєвидом на наше рідне місто Львів 🙂

Вартість участі у заході 200,00 грн (у суму включено каво-посиденьки)

У разі запитань або побажань, радо допоможу:
+38063 7873 724 – Олена

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Olena

Зв'язатись
+380637873724

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: