fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv Заключна зустріч Виробничого комітету 2020

  • Дата: 11/12/2020
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Platforma Coworking Futura

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv Заключна зустріч Виробничого комітету 2020. Дата: 11 грудня2020. Час: 16:00 18:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Platforma Coworking Futura. Шановні колеги,   Запрошуємо Вас на заключну оффлайн зустріч Виробничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації у 2020 році на тему «Як перетворити недоліки 2020 року на успіхи у 2021». На зустрічі запрошені експерти розкажуть про те, з якими викликами довелось стикнутись виробничим компаніям у 2020 році, поділяться власним досвідом подолання проблем, що виникли у кризовій ситуації, а також успіхами, яких вдалось досягнути протягом року. Учасники зустрічі також матимуть можливість проговорити усі «болючі точки» та знайти рішення, яким чином використати негативний досвід цього року у прийдешньому році для удосконалення господарської діяльності компаній. Запрошені експерти: Роман Величко, керівник проектів групи компаній «НІМА» Юрій Резник, директор компанії KLINGSPOR Модератором зустрічі буде Роман Олійник, голова Виробничого комітету Асоціації, директор Intramotion Ukraine. Зустріч Комітету відбудеться у п’ятницю, 11 грудня 2020 року, о 16:00 за адресою: м. Львів, вул. Кульпарківська 200а, Coworking Platforma Futura, 2 поверх. На зустріч запрошуються директори виробничих компаній та/чи керівники виробництв. Кількість місць обмежена. Дотримання соціальної дистанції та інших карантинних обмежень у пріоритеті! Традиційно на таких зустрічах, у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вас. Якщо у вас є уже запитання до обговорення, просимо їх надсилати попередньо за адресою: Maryana.Zelinska@eba.com.ua Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Для того, щоб зареєструватись – натисність на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ. У випадку виникнення проблем з реєстрацією, просимо звернутись до Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації надіславши лист на адресу адміністративного асистента Юлії Ковальчук: Yuliya.Kovalchuk@eba.com.ua.  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Ковальчук. E-mail Yuliya.Kovalchuk@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 (067) 985 54 75.

Шановні колеги,  

Запрошуємо Вас на заключну оффлайн зустріч Виробничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації у 2020 році на тему «Як перетворити недоліки 2020 року на успіхи у 2021». На зустрічі запрошені експерти розкажуть про те, з якими викликами довелось стикнутись виробничим компаніям у 2020 році, поділяться власним досвідом подолання проблем, що виникли у кризовій ситуації, а також успіхами, яких вдалось досягнути протягом року. Учасники зустрічі також матимуть можливість проговорити усі «болючі точки» та знайти рішення, яким чином використати негативний досвід цього року у прийдешньому році для удосконалення господарської діяльності компаній.

Запрошені експерти:

  • Роман Величко, керівник проектів групи компаній «НІМА»
  • Юрій Резник, директор компанії KLINGSPOR

Модератором зустрічі буде Роман Олійник, голова Виробничого комітету Асоціації, директор Intramotion Ukraine.

Зустріч Комітету відбудеться у п’ятницю, 11 грудня 2020 року, о 16:00 за адресою: м. Львів, вул. Кульпарківська 200а, Coworking Platforma Futura, 2 поверх.

На зустріч запрошуються директори виробничих компаній та/чи керівники виробництв. Кількість місць обмежена. Дотримання соціальної дистанції та інших карантинних обмежень у пріоритеті!

Традиційно на таких зустрічах, у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вас. Якщо у вас є уже запитання до обговорення, просимо їх надсилати попередньо за адресою: Maryana.Zelinska@eba.com.ua

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова.

Для того, щоб зареєструватись – натисність на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.

У випадку виникнення проблем з реєстрацією, просимо звернутись до Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації надіславши лист на адресу адміністративного асистента Юлії Ковальчук: Yuliya.Kovalchuk@eba.com.ua.  

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Ковальчук

Зв'язатись
+38 (067) 985 54 75
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: