EBA Lviv Заключна зустріч Виробничого комітету 2020

  • Дата: 11/12/2020
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Platforma Coworking Futura

Шановні колеги,  

Запрошуємо Вас на заключну оффлайн зустріч Виробничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації у 2020 році на тему «Як перетворити недоліки 2020 року на успіхи у 2021». На зустрічі запрошені експерти розкажуть про те, з якими викликами довелось стикнутись виробничим компаніям у 2020 році, поділяться власним досвідом подолання проблем, що виникли у кризовій ситуації, а також успіхами, яких вдалось досягнути протягом року. Учасники зустрічі також матимуть можливість проговорити усі «болючі точки» та знайти рішення, яким чином використати негативний досвід цього року у прийдешньому році для удосконалення господарської діяльності компаній.

Запрошені експерти:

  • Роман Величко, керівник проектів групи компаній «НІМА»
  • Юрій Резник, директор компанії KLINGSPOR

Модератором зустрічі буде Роман Олійник, голова Виробничого комітету Асоціації, директор Intramotion Ukraine.

Зустріч Комітету відбудеться у п’ятницю, 11 грудня 2020 року, о 16:00 за адресою: м. Львів, вул. Кульпарківська 200а, Coworking Platforma Futura, 2 поверх.

На зустріч запрошуються директори виробничих компаній та/чи керівники виробництв. Кількість місць обмежена. Дотримання соціальної дистанції та інших карантинних обмежень у пріоритеті!

Традиційно на таких зустрічах, у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вас. Якщо у вас є уже запитання до обговорення, просимо їх надсилати попередньо за адресою: Maryana.Zelinska@eba.com.ua

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова.

Для того, щоб зареєструватись – натисність на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.

У випадку виникнення проблем з реєстрацією, просимо звернутись до Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації надіславши лист на адресу адміністративного асистента Юлії Ковальчук: Yuliya.Kovalchuk@eba.com.ua.  

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Ковальчук

Зв'язатись
+38 (067) 985 54 75
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: