fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: Воркшоп по кібербезпеці. Як втратити бізнес за 20 хв?

  • Дата: 19/04/2018 (ЧТ)
  • Час: 18:00 - 20:00
Місце проведення:

Офіс "Advice Group", Проспект Шевченка, 36, офіс 8

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Львів: Воркшоп по кібербезпеці. Як втратити бізнес за 20 хв?. Дата: 19 квітня2018. Час: 18:00 20:00. Місце проведення: Офіс Advice Group, Проспект Шевченка, 36, офіс 8. За результатами зустрічі з Олександром Ткачуком, керівником СБУ у Львівській області, ми вирішили продовжити розгляд питання кібербезпеки і надати Вам інструменти, які дозволять Вам зберегти Ваші данні в безпеці. Отож, запрошуємо Вас на воркшоп з Underdefense по кібер безпеці. Експертами зустрічі будуть - Михайло Гордич та Роман Трухін. Тема зустрічі: Як втратити бізнес за 20 хв: чому за Вашими даними полюють, скільки коштує їх втратити і як від цього вберегтися.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Скрилюк. E-mail [email protected].

За результатами зустрічі з Олександром Ткачуком, керівником СБУ у Львівській області, ми вирішили продовжити розгляд питання кібербезпеки і надати Вам інструменти, які дозволять Вам зберегти Ваші данні в безпеці.

Отож, запрошуємо Вас на воркшоп з Underdefense по кібер безпеці. Експертами зустрічі будуть – Михайло Гордич та Роман Трухін.

Тема зустрічі: “Як втратити бізнес за 20 хв: чому за Вашими даними полюють, скільки коштує їх втратити і як від цього вберегтися”.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Скрилюк

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: