fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: Вітальна кава,1 червня, 9:30

  • Дата: 01/06/2022 (СР)
  • Час: 09:30 - 11:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Львів: Вітальна кава,1 червня, 9:30. Дата: 01 червня2022. Час: 09:30 11:00. Колеги, запрошуємо Вас на традиційну ранкову зустріч «Welcome Coffee». На ній ми розповімо про діяльність ЕВА, наші комітети, напрямки, інструменти, інші опції, які ви зможете використовувати для більш ефективної співпраці з Асоціацією, а заодно посмакуємо смачної кави. Усі наші зусилля направлені на те, щоб ви отримали максимум користі від членства у ЕВА. Поговоримо про: Останні новини та майбутні події; Як використовувати переваги членства; Діяльність Західноукраїнського офісу Асоціації – проекти, заходи, ініціативи, персоналії; Актуальні спеціальні пропозиції для членів Асоціації. Будемо раді почути новини компаній-членів Асоціації, ваші ідеї, думки, побажання.  Чекатимемо Вас! Просимо звернути увагу, що участь у зустрічі можлива лише за наявністю у вас сертифіката, що підтверджує повний курс вакцинації, негативного результату ПЛР-тестування або експрес тесту, зроблених за 72 години до заходу!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Anna Melnyk. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380993315852.

Колеги, запрошуємо Вас на традиційну ранкову зустріч «Welcome Coffee».

На ній ми розповімо про діяльність ЕВА, наші комітети, напрямки, інструменти, інші опції, які ви зможете використовувати для більш ефективної співпраці з Асоціацією, а заодно посмакуємо смачної кави. Усі наші зусилля направлені на те, щоб ви отримали максимум користі від членства у ЕВА.

Поговоримо про:

  • Останні новини та майбутні події;
  • Як використовувати переваги членства;
  • Діяльність Західноукраїнського офісу Асоціації – проекти, заходи, ініціативи, персоналії;
  • Актуальні спеціальні пропозиції для членів Асоціації.

Будемо раді почути новини компаній-членів Асоціації, ваші ідеї, думки, побажання. 

Чекатимемо Вас!

Просимо звернути увагу, що участь у зустрічі можлива лише за наявністю у вас сертифіката, що підтверджує повний курс вакцинації, негативного результату ПЛР-тестування або експрес тесту, зроблених за 72 години до заходу!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Anna Melnyk

Зв'язатись
+380993315852
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: