fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: Thursday Talks про Довіру

  • Дата: 27/09/2018 (ЧТ)
  • Час: 19:00 - 21:00
Місце проведення:

готель "Леополіс", вул. Театральна, 16, м. Львів

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Львів: Thursday Talks про Довіру. Дата: 27 вересня2018. Час: 19:00 21:00. Місце проведення: готель Леополіс, вул. Театральна, 16, м. Львів. Цього разу, в рамкам проекту EBA Lviv Thursday Talks, хочемо поговорити про актуальне та водночас крихке поняття – про довіру. Запрошуємо долучитись до розгорнутої дискусії, під час якої спробуємо переосмислити український досвід і поміркуємо як підняти рівень довіри в цілому. З-поміж іншого, разом із Іриною Старовойт, доцентом кафедри культурології Гуманітарного факультету (УКУ), ми зазирнемо “за лаштунки” проекту Бієнале довіри*, який відбудеться 19-21 жовтня у Львові. *Бієнале довіри – це суспільних рух, який об’єднує підприємців, науковців та митців, аби разом поміркувати про засади і принципи побудови довіри у суспільстві. Ми хочемо переосмислити український досвід у світовому контексті, і подумати, якими способами можна відновити соціальну звичку довіряти.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Мартинова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 032 261 40 67.

Цього разу, в рамкам проекту EBA Lviv Thursday Talks, хочемо поговорити про актуальне та водночас крихке поняття – про довіру. Запрошуємо долучитись до розгорнутої дискусії, під час якої спробуємо переосмислити український досвід і поміркуємо як підняти рівень довіри в цілому.

З-поміж іншого, разом із Іриною Старовойт, доцентом кафедри культурології Гуманітарного факультету (УКУ), ми зазирнемо “за лаштунки” проекту Бієнале довіри*, який відбудеться 19-21 жовтня у Львові.

*Бієнале довіри – це суспільних рух, який об’єднує підприємців, науковців та митців, аби разом поміркувати про засади і принципи побудови довіри у суспільстві. Ми хочемо переосмислити український досвід у світовому контексті, і подумати, якими способами можна відновити соціальну звичку довіряти.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Мартинова

Зв'язатись
032 261 40 67

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: