fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: Thursday Talks: Бізнес та кримінальне переслідування. Проект White Collar Defence Chamber

  • Дата: 30/08/2018 (ЧТ)
  • Час: 19:00 - 21:00
Місце проведення:

вул. Театральна, 16, м. Львів, готель Леополіс

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Львів: Thursday Talks: Бізнес та кримінальне переслідування. Проект White Collar Defence Chamber. Дата: 30 серпня2018. Час: 19:00 21:00. Місце проведення: вул. Театральна, 16, м. Львів, готель Леополіс. 30 серпня в рамках проекту “EBA Lviv Thursday Talks” ми поговоримо про захист бізнесу від кримінального переслідування, а також будемо першими, хто дізнається про проект White Collar Defence Chamber* від Advice Group. Запрошений спікер: Олег Кириєвський, адвокат, партнер Advice Group, компанії-члена Roxin Alliance – міжнародного юридичного об’єднання у сфері захисту посадових осіб від кримінального переслідування (White Collar Criminal Defence). Захід запланований лише для директорів компаній-членів Асоціації. Кількість учасників обмежена. *White Collar Defence Chamber – це проект спрямований на обмін досвідом між топ-менеджерами українських та іноземних компаній щодо питань кримінального переслідування посадових осіб та бізнесу. Спільний захист та обмін інформацію, на наше переконання, забезпечить Вам усвідомлений підхід до власної безпеки!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Мартинова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 032 261 40 67.

30 серпня в рамках проекту “EBA Lviv Thursday Talks” ми поговоримо про захист бізнесу від кримінального переслідування, а також будемо першими, хто дізнається про проект White Collar Defence Chamber* від Advice Group.

Запрошений спікер: Олег Кириєвський, адвокат, партнер Advice Group, компанії-члена Roxin Alliance – міжнародного юридичного об’єднання у сфері захисту посадових осіб від кримінального переслідування (White Collar Criminal Defence).

Захід запланований лише для директорів компаній-членів Асоціації. Кількість учасників обмежена.

*White Collar Defence Chamber – це проект спрямований на обмін досвідом між топ-менеджерами українських та іноземних компаній щодо питань кримінального переслідування посадових осіб та бізнесу. Спільний захист та обмін інформацію, на наше переконання, забезпечить Вам усвідомлений підхід до власної безпеки!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Мартинова

Зв'язатись
032 261 40 67

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: