fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: Сімейний день

  • Дата: 13/10/2018 (СБ)
  • Мова: Українська
  • Час: 11:00 - 16:00
Місце проведення:

молочна ферма "Мукко" за адресою: вул. Лісова, 2а, с. Угерсько, Стрийський район, Львівська область

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Львів: Сімейний день. Дата: 13 жовтня2018. Час: 11:00 16:00. Мова: Українська. Місце проведення: молочна ферма Мукко за адресою: вул. Лісова, 2а, с. Угерсько, Стрийський район, Львівська область. Друзі, доброго дня! Після періоду літніх відпусток пропонуємо відволіктись з нами від повсякденних турбот і зібратись родинами в рамках щорічного Сімейного дня, який цього року відбудеться 13 жовтня. Ми запланували для вас цікаву екскурсію та дегустацію сирів на молочній фермі Мукко. Програма: 11:00 – трансфер від офісу Асоціації (повідомте, будь ласка, хто планує доїзд власним транспортним засобом, щоб ми змогли організувати відповідну кількість місць у автобусі) 12:30 – зустрічаємось на молочній фермі Мукко за адресою: с. Угерсько, вул. Лісова, 2а, Стрийський район, Львівська область 13:00 – початок екскурсії, яка триватиме до 1,5 години 16:00 – ми у Львові :) Кількість екскурсантів обмежена – до 50 чоловік, тому просимо реєструватись якнайшвидше.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Мартинова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380637873724.

Друзі, доброго дня!

Після періоду літніх відпусток пропонуємо відволіктись з нами від повсякденних турбот і зібратись родинами в рамках щорічного Сімейного дня, який цього року відбудеться 13 жовтня. Ми запланували для вас цікаву екскурсію та дегустацію сирів на молочній фермі Мукко.

Програма:

11:00 – трансфер від офісу Асоціації (повідомте, будь ласка, хто планує доїзд власним транспортним засобом, щоб ми змогли організувати відповідну кількість місць у автобусі)

12:30 – зустрічаємось на молочній фермі “Мукко” за адресою: с. Угерсько, вул. Лісова, 2а, Стрийський район, Львівська область

13:00 – початок екскурсії, яка триватиме до 1,5 години

16:00 – ми у Львові 🙂

Кількість екскурсантів обмежена – до 50 чоловік, тому просимо реєструватись якнайшвидше.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Мартинова

Зв'язатись
+380637873724

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: