fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: Школа фінансової грамотності

 • Статус:Ми працюємо над новим сезоном
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Львів: Школа фінансової грамотності. Дата: 01 липня2021. Час: 17:00 18:30. Мова: Українська. Місце проведення: Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації, Platforma Coworking Futura, вул. Кульпарківська 200а, м. Львів. Шановні колеги, Запрошуємо вас взяти участь у серії зустрічей на тему Фінансової грамотності від Західноукраїнського офісу Асоціації спільно із Фрідом Фінанс Україна та КредіАгріколь Банк. Початок курсу – 1 липня. Заняття будуть проводитися із 17:00 до 18:30. На заходах ви дізнаєтесь більше про: - Особисті фінанси та формування власного капіталу; - Додаткові можливості вашої карти та культуру користування кредитними картками; - Захист ваших покупок та розрахунків; - Всі можливі види заощаджень та інвестицій в Україні та за кордоном. Модуль 1 01.07.2021 Особисті фінанси. Кредитні картки Тест від S&P Управління бюджетом: доходи, видатки, заощадження. Активи та пасиви Формування власного капіталу: заощадження vs інвестиції, інфляція, фінансовий калькулятор Фінансові цілі: суми, терміни, пріоритети, підбір фінансових інструментів Картки: анонс наступних занять, сервіси, безпека   Модуль 2 08.07.2021 Картки Додаткові можливості вашої карти (цінності які вона може надати) - карта не просто кредитка, а комплекс сервісів і додаткових послуг, аеропортові послуги, страхівки, консьєрж-сервіс, знижки  та бонусні програми + практичні кейси клієнтів.   Модуль 3 15.07.2021 Безпека карток Соціальна інженерія – безпека користування картою , захист ваших покупок та розрахунків. Види шахрайств. Техніки впливу.   Модуль 4 22.07.2021 Кредитні картки Як правильно користуватись, чек-лист для вибору кредитної карти. Чи є приховані комісії. Культура користування пільговим періодом у кредитній карті.   Модуль 5 29.07.2021 Заощадження та інвестиції Депозити: Що потрібно знати до відкриття депозиту- рейтинги банку, умови договору, % ставка, податки, відповідальність , форс-мажор і т.д. Фондовий ринок: облігації, акції, інвестиційні фонди – дохідність, ризики, термін розміщення, ліквідність Як обрати брокера? Державні облігації: дохідність, тренди, як купити? Корпоративні облігації: що пропонує ринок? Акції: що і як обрати? Інвестиційні фонди: українські ІСІ та закордонні ETF – як це працює? ІРО: що це таке? Дохідність і ризики   Модуль 6 05.08.2021 Інвестиції за кордон Інвестування за кордон: е-ліміти, свіфт-платежі Фондовий ринок США: тенденції, сектори, перспективи Інвестиційні ідеї: у що інвестувати в 2021?   Модуль 7 06.08.2021 Фінансовий огляд Підсумки фінансової школи Живе спілкування зі спікерами Відповіді на запитання поза тематикою школи Вручення подарунків активним учасникам   Формат заходу буде узгоджено згідно із побажаннями учасників! Реєструйтесь!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Маряна Зелінська. E-mail Maryana.Zelinska@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 (067) 500 91 56.

Про програму

Шановні колеги,
Запрошуємо вас взяти участь у серії зустрічей на тему Фінансової грамотності від Західноукраїнського офісу Асоціації спільно із Фрідом Фінанс Україна та КредіАгріколь Банк.

Початок курсу – 1 липня. Заняття будуть проводитися із 17:00 до 18:30.

На заходах ви дізнаєтесь більше про:
– Особисті фінанси та формування власного капіталу;
– Додаткові можливості вашої карти та культуру користування кредитними картками;
– Захист ваших покупок та розрахунків;
– Всі можливі види заощаджень та інвестицій в Україні та за кордоном.

Модуль 1

01.07.2021

Особисті фінанси. Кредитні картки

 • Тест від S&P
 • Управління бюджетом: доходи, видатки, заощадження. Активи та пасиви
 • Формування власного капіталу: заощадження vs інвестиції, інфляція, фінансовий калькулятор
 • Фінансові цілі: суми, терміни, пріоритети, підбір фінансових інструментів
 • Картки: анонс наступних занять, сервіси, безпека

 

Модуль 2

08.07.2021

Картки

 • Додаткові можливості вашої карти (цінності які вона може надати) – карта не просто кредитка, а комплекс сервісів і додаткових послуг, аеропортові послуги, страхівки, консьєрж-сервіс, знижки  та бонусні програми + практичні кейси клієнтів.

 

Модуль 3

15.07.2021

Безпека карток

 • Соціальна інженерія – безпека користування картою , захист ваших покупок та розрахунків. Види шахрайств. Техніки впливу.

 

Модуль 4

22.07.2021

Кредитні картки

 • Як правильно користуватись, чек-лист для вибору кредитної карти. Чи є приховані комісії. Культура користування пільговим періодом у кредитній карті.

 

Модуль 5

29.07.2021

Заощадження та інвестиції

 • Депозити: Що потрібно знати до відкриття депозиту- рейтинги банку, умови договору, % ставка, податки, відповідальність , форс-мажор і т.д.
 • Фондовий ринок: облігації, акції, інвестиційні фонди – дохідність, ризики, термін розміщення, ліквідність
 • Як обрати брокера?
 • Державні облігації: дохідність, тренди, як купити?
 • Корпоративні облігації: що пропонує ринок?
 • Акції: що і як обрати?
 • Інвестиційні фонди: українські ІСІ та закордонні ETF – як це працює?
 • ІРО: що це таке? Дохідність і ризики

 

Модуль 6

05.08.2021

Інвестиції за кордон

 • Інвестування за кордон: е-ліміти, свіфт-платежі
 • Фондовий ринок США: тенденції, сектори, перспективи
 • Інвестиційні ідеї: у що інвестувати в 2021?

 

Модуль 7

06.08.2021

Фінансовий огляд

 • Підсумки фінансової школи
 • Живе спілкування зі спікерами
 • Відповіді на запитання поза тематикою школи
 • Вручення подарунків активним учасникам

 

Формат заходу буде узгоджено згідно із побажаннями учасників!
Реєструйтесь!

Партнери

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Мар'яна Зелінська

Зв'язатись
+38 (067) 500 91 56
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: