fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів: SAP Business One: європейська практика управління процесами виробництва для українського бізнесу

  • Дата: 21/06/2018 (ЧТ)
  • Час: 16:00 - 19:00
Місце проведення:

готель "Леополіс", вул. Театральна, 16, м. Львів

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Львів: SAP Business One: європейська практика управління процесами виробництва для українського бізнесу. Дата: 21 червня2018. Час: 16:00 19:00. Місце проведення: готель Леополіс, вул. Театральна, 16, м. Львів. Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації разом із BDO Україна запрошують на семінар по SAP Business One. Сегмент: компанії до 150 співробітників з річним оборотом до 30 млн євро. Цільова аудиторія: директори, фінансові директори, менеджери середньої ланки, власники, особи, відповідальні за процеси автоматизації на підприємствах Специфіка підприємств: галузі з дискретним виробництвом: машинобудування, приладобудування та інші підприємства реального сектору бізнеса. Спікери: Денис Лісовий, Керівник відділу бізнес-аналітики BDO в Україні, та Мірослав Лакус, Регіональний директор InformEtica Consulting s.r.l. Порядок денний: ∙ Огляд рішення SAP Business One на SAP HANA: облік основних процесів підприємства та блискавичний аналіз даних у єдиному вікні (Денис Лісовий, BDO Consulting); ∙ Огляд Informetica LPOne: кращі європейські практики автоматизації виробничих процесів (Informetica Consulting); ∙ 5+ кейсів з автоматизації бізнес-процесів у провідних компаніях України та Європи на інформаційних стендах BDO Consulting (Україна) та Informetica Consulting (Італія); ∙ 10+ прикладів при демонстрації у живій системі; ∙ 10+ представлених виробничих галузей; ∙ Презентація новітніх розробок у галузі інтернету речей, індустрії 4.0, аналізу великих даних що вже сьогодні доступні для компаній малого та середнього бізнесу України. Кількість учасників: 50 чоловік. Також ми пропонуємо секцію “питання-відповідь” та індивідуальне спілкування під час кава-перерви. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Скрилюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 032 261 40 67.

Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації разом із BDO Україна запрошують на семінар по SAP Business One.

Сегмент: компанії до 150 співробітників з річним оборотом до 30 млн євро.

Цільова аудиторія: директори, фінансові директори, менеджери середньої ланки, власники, особи, відповідальні за процеси автоматизації на підприємствах

Специфіка підприємств: галузі з дискретним виробництвом: машинобудування, приладобудування та інші підприємства реального сектору бізнеса.

Спікери: Денис Лісовий, Керівник відділу бізнес-аналітики BDO в Україні, та Мірослав Лакус, Регіональний директор InformEtica Consulting s.r.l.

Порядок денний:

∙ Огляд рішення SAP Business One на SAP HANA: облік основних процесів підприємства та блискавичний аналіз даних у єдиному вікні (Денис Лісовий, BDO Consulting);

∙ Огляд Informetica LPOne: кращі європейські практики автоматизації виробничих процесів (Informetica Consulting);

∙ 5+ кейсів з автоматизації бізнес-процесів у провідних компаніях України та Європи на інформаційних стендах BDO Consulting (Україна) та Informetica Consulting (Італія);

∙ 10+ прикладів при демонстрації у живій системі;

∙ 10+ представлених виробничих галузей;

∙ Презентація новітніх розробок у галузі інтернету речей, індустрії 4.0, аналізу “великих даних” що вже сьогодні доступні для компаній малого та середнього бізнесу України.

Кількість учасників: 50 чоловік. Також ми пропонуємо секцію “питання-відповідь” та індивідуальне спілкування під час кава-перерви.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Скрилюк

Зв'язатись
032 261 40 67

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: