fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv Прозорий діалог, 15.02

  • Дата: 15/02/2022 (ВТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv Прозорий діалог, 15.02. Дата: 15 лютого2022. Час: 16:00 17:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Онлайн на платформі ZOOM. Шановні колеги, у рамках діяльності Правничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації продовжуємо проект «ЕВА. Прозорий діалог». Шляхом прозорого діалогу ми націлені удосконалити взаємодію органів державної влади та самоврядних інституцій, що прямо та опосередковано впливають на бізнес середовище.   Наступним заходом у циклі зустрічей буде діалог із представниками Головного управління Держпраці у Львівській області: Климчук Наталією - начальником Відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у м. Львові та Бринь Ларисою - заступницею начальника Відділу нагляду в АПК та СКС. Поговоримо про: - повноваження Держпраці, завдання органу та основні напрямки діяльності; - реорганізацію органу; - здійснення заходів держнагляду (контролю) Держпраці у 2022 році. Модератор зустрічі – Наталія Анохіна – Голова Правничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації. Зустріч відбудеться у вівторок, 15 лютого 2022 року, о 16:00. Формат: онлайн на платформі Zoom або фізично за адресою: м. Львів, Для того, щоб зареєструватись – натисніть на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ. Усіх чекаємо!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Маряна Оганян. E-mail Maryana.Oganian@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 (067) 500 91 56.

Шановні колеги, у рамках діяльності Правничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації продовжуємо проект «ЕВА. Прозорий діалог».

Шляхом прозорого діалогу ми націлені удосконалити взаємодію органів державної влади та самоврядних інституцій, що прямо та опосередковано впливають на бізнес середовище.  

Наступним заходом у циклі зустрічей буде діалог із представниками Головного управління Держпраці у Львівській області: Климчук Наталією начальником Відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у м. Львові та Бринь Ларисоюзаступницею начальника Відділу нагляду в АПК та СКС.

Поговоримо про:
– повноваження Держпраці, завдання органу та основні напрямки діяльності;
– реорганізацію органу;
– здійснення заходів держнагляду (контролю) Держпраці у 2022 році.

Модератор зустрічі – Наталія Анохіна – Голова Правничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації.

Зустріч відбудеться у вівторок, 15 лютого 2022 року, о 16:00.

Формат: онлайн на платформі Zoom
або фізично за адресою: м. Львів,

Для того, щоб зареєструватись – натисніть на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.

Усіх чекаємо!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Мар'яна Оганян

Зв'язатись
+38 (067) 500 91 56
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: