fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv Прозорий діалог, 03.11

  • Дата: 03/11/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 11:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv Прозорий діалог, 03.11. Дата: 03 листопада2021. Час: 10:00 11:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Онлайн на платформі ZOOM. Шановні колеги, у рамках діяльності Правничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації розпочинаємо новий проект «ЕВА. Прозорий діалог». Шляхом прозорого діалогу ми націлені удосконалити взаємодію органів державної влади та самоврядних інституцій, що прямо та опосередковано впливають на бізнес середовище.   Першим заходом у циклі зустрічей буде діалог із представниками Ради суддів України, зокрема із Олександром Сасевичем, Головою Комітету з питань співпраці з ЗМІ, державними та недержавними органами та організаціями Ради суддів України, Наталею Мороз, членом комітету з питань організаційно-кадрової роботи судів, органів суддівського самоврядування, матеріально-побутового і фінансового забезпечення судів і суддів, дотримання прав суддів та працівників та Володимиром Кравчуком, членом комітету з питань співпраці з ЗМІ, державними та недержавними органами та організаціями. На зустрічі поговоримо про: - повноваження Ради суддів, місію органу та основні напрямки діяльності; - місце бізнесу у розбудові системи правосуддя та забезпечення незалежності суддівства; - конфлікт інтересів, принципи антикорупційного комплаєнсу та критерії для визначення обґрунтованості підстав для відводу суддям; - застереження бізнесу щодо роботи системи правосуддя. Модератор зустрічі – Наталія Анохіна – Голова Правничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації. Зустріч відбудеться у середу, 3 листопада 2021 року, о 10:00. Формат: онлайн на платформі Zoom АБО оффлайн у Coworking Futura Hub, вул. Кульпарківська, 200а Просимо звернути увагу, що участь у зустрічі оффлайн можлива лише за наявністю у вас сертифіката, що підтверджує повний курс вакцинації, негативного результату ПЛР-тестування або експрес тесту, зроблених за 72 години до заходу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Для того, щоб зареєструватись – натисніть на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ. Усіх чекаємо!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Маряна Оганян. E-mail Maryana.Oganian@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 (067) 500 91 56.

Шановні колеги, у рамках діяльності Правничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації розпочинаємо новий проект «ЕВА. Прозорий діалог».

Шляхом прозорого діалогу ми націлені удосконалити взаємодію органів державної влади та самоврядних інституцій, що прямо та опосередковано впливають на бізнес середовище.  

Першим заходом у циклі зустрічей буде діалог із представниками Ради суддів України, зокрема із Олександром Сасевичем, Головою Комітету з питань співпраці з ЗМІ, державними та недержавними органами та організаціями Ради суддів України, Наталею Мороз, членом комітету з питань організаційно-кадрової роботи судів, органів суддівського самоврядування, матеріально-побутового і фінансового забезпечення судів і суддів, дотримання прав суддів та працівників та Володимиром Кравчуком, членом комітету з питань співпраці з ЗМІ, державними та недержавними органами та організаціями.

На зустрічі поговоримо про:

– повноваження Ради суддів, місію органу та основні напрямки діяльності;

– місце бізнесу у розбудові системи правосуддя та забезпечення незалежності суддівства;

– конфлікт інтересів, принципи антикорупційного комплаєнсу та критерії для визначення обґрунтованості підстав для відводу суддям;

– застереження бізнесу щодо роботи системи правосуддя.

Модератор зустрічі – Наталія Анохіна – Голова Правничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації.

Зустріч відбудеться у середу, 3 листопада 2021 року, о 10:00.

Формат: онлайн на платформі Zoom
АБО оффлайн у Coworking Futura Hub, вул. Кульпарківська, 200а

Просимо звернути увагу, що участь у зустрічі оффлайн можлива лише за наявністю у вас сертифіката, що підтверджує повний курс вакцинації, негативного результату ПЛР-тестування або експрес тесту, зроблених за 72 години до заходу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова.

Для того, щоб зареєструватись – натисніть на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ.

Усіх чекаємо!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Мар'яна Оганян

Зв'язатись
+38 (067) 500 91 56
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: