fbpx

EBA Lviv позачергова зустріч: “Сучасні реалії стратегічного управління 2021”

  • Дата: 12/11/2020
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 16:45 - 18:00
Місце проведення:

Онлайн на платформі ZOOM

Шановні колеги,

Неочікувано, бізнес зіштовхнувся з новими викликами, що потребують швидкого реагування та максимально ефективних рішень. Зараз, як ніколи, важливий практичний, сучасний та ефективний стратегічний менеджмент!

Тож, запрошуємо Вас долучитись до дискусії, на якій запрошені гості – експерти, практики стратегічного управління, поділяться досвідом та думками щодо ефективних практик, ключових моментів та помилок стратегічного управління в умовах сьогодення.

Зустріч відбудеться 12 листопада о 16:45 і буде доступна на ресурсі Zoom.us та фізично у Platforma Coworking Futura.

Запрошені експерти:

  • Ігор Олексів, партнер компанії Нексія ДК розповість про концепції стратегічного менеджменту та поширені помилки, а також ефективні шляхи подолання їх наслідків.
  • Наталія Гнатюк, директор компанії Дунапак Україна, яка розповість про досвід впровадження AGILE системи на виробництві та її вплив на діяльність та розвиток компанії.
  • Тарас Юринц, директор компанії Гульдман Україна, поділиться досвідом стратегічного управління, а також розповість про дієві інструменти управління, що ефективно впливають на діяльність компанії.

Модератором зустрічі буде Керівник Офісу – Мар’яна Луцишин.

Традиційно на таких зустрічах, у вас буде можливість поставити запитання та поспілкуватись на тему стратегічного менеджменту.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова.

Участь у заході за попередньо реєстрацією, натиснувши кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

У випадку виникнення проблем з реєстрацією, просимо звернутись до Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації надіславши лист на адресу адміністративного асистента Юлії Ковальчук: Yuliya.Kovalchuk@eba.com.ua.

Всіх охочих доєднатись до заходу фізично, просимо повідомити про це організаторів за телефоном: 067 98 554 75 (Юлія Ковальчук)

Чекаємо Вас на нашій онлайн-оффлайн зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Ковальчук

Зв'язатись
+38 (067) 985 54 75
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: