fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Львів позачергова онлайн зустріч з Департаментом охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації

  • Дата: 08/09/2020
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 16:00 - 17:45
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Львів позачергова онлайн зустріч з Департаментом охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації. Дата: 08 вересня2020. Час: 16:00 17:45. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Шановні колеги, Запрошуємо вас на позачергову онлайн зустріч з Орестом Чемерисом, директором департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації та Наталею Тімко, головним епідеміологом департаменту охорони здоров’я ЛОДА з епідеміології, лікарем-епідеміологом Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні.  Онлайн експертна дискусія щодо стану та поширення коронавірусної інфекції SARS-COv-2 (COVID-19) на території Львівської області, відбудеться у вівторок, 8 вересня 2020 року, о 16:00, і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Традиційно на таких зустрічах у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вас. У випадку якщо у вас вже є запитання щодо запропонованих тем, просимо їх надсилати попередньо на Maryana.Lutsyshyn@eba.com.ua Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Посилання на трансляцію прийде у листі-підтвердженні на реєстрацію. Запрошуємо вас до активної участі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Ковальчук. E-mail Yuliya.Kovalchuk@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 (067) 985 54 75.

Шановні колеги,

Запрошуємо вас на позачергову онлайн зустріч з Орестом Чемерисом, директором департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації та Наталею Тімко, головним епідеміологом департаменту охорони здоров’я ЛОДА з епідеміології, лікарем-епідеміологом Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні. 

Онлайн експертна дискусія щодо стану та поширення коронавірусної інфекції SARS-COv-2 (COVID-19) на території Львівської області, відбудеться у вівторок, 8 вересня 2020 року, о 16:00, і буде доступна на ресурсі Zoom.us.

Традиційно на таких зустрічах у вас буде можливість підняти питання, які  безпосередньо стосуються вас. У випадку якщо у вас вже є запитання щодо запропонованих тем, просимо їх надсилати попередньо на Maryana.Lutsyshyn@eba.com.ua

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова.

Посилання на трансляцію прийде у листі-підтвердженні на реєстрацію.

Запрошуємо вас до активної участі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Ковальчук

Зв'язатись
+38 (067) 985 54 75
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: