fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: Основні тренди управління персоналом та тенденції Executive Search

  • Дата: 28/02/2024 (СР)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv: Основні тренди управління персоналом та тенденції Executive Search. Дата: 28 лютого2024. Час: 16:00 18:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Zoom.us. Друзі, запрошуємо вас до зустрічі Комітету з питань управління персоналом Офісу та дізнатись більше про основні тренди управління персоналом та тенденції Executive Search на кінець 2023 року та бачення майбутніх викликів.   Протягом заходу дізнаємось про: ключові інсайти ринку України та динаміки в сфері управління персоналом 2023 року на базі власних досліджень чотирьох індустрій та компаній-лідерів; важливі тренди та прогнози в Executive Search щодо пошуку та залучення топ-менеджерів; основні виклики та фокуси для провідних HRD у поточному році. Запрошені експерти:  Наталія Голубнича, Керуюча партнерка компанії Ingenious Consulting Понад 15 років управлінського досвіду в HR та 5 років управлінського консалтингу. Сертифікований коуч Erickson University, коуч-практик за авторською методикою Яна Ардуї. Анна Кузенкова, Керуюча партнерка компанії Odgers Berndtson Ukraine 15 років досвіду в HR та Executive Search, випускник UCGA Board Direction   Модератор зустрічі: Олена Скиба, співголова HR комітету Офісу Асоціації. Час і дата: 28 лютого о 16.00 у форматі on-line   Зверніть увагу, що реєстрація на подію обовʼязкова!        Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Маряна Оганян. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 067 500 91 56.

Друзі,

запрошуємо вас до зустрічі Комітету з питань управління персоналом Офісу та дізнатись більше про основні тренди управління персоналом та тенденції Executive Search на кінець 2023 року та бачення майбутніх викликів.  

Протягом заходу дізнаємось про:

  • ключові інсайти ринку України та динаміки в сфері управління персоналом 2023 року на базі власних досліджень чотирьох індустрій та компаній-лідерів;
  • важливі тренди та прогнози в Executive Search щодо пошуку та залучення топ-менеджерів;
  • основні виклики та фокуси для провідних HRD у поточному році.

Запрошені експерти: 

  • Наталія Голубнича, Керуюча партнерка компанії Ingenious Consulting

Понад 15 років управлінського досвіду в HR та 5 років управлінського консалтингу. Сертифікований коуч Erickson University, коуч-практик за авторською методикою Яна Ардуї.

  • Анна Кузенкова, Керуюча партнерка компанії Odgers Berndtson Ukraine

15 років досвіду в HR та Executive Search, випускник UCGA Board Direction

 

Модератор зустрічі: Олена Скиба, співголова HR комітету Офісу Асоціації.

Час і дата: 28 лютого о 16.00 у форматі on-line

 

Зверніть увагу, що реєстрація на подію обовʼязкова!

 

 

 

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Мар'яна Оганян

Зв'язатись
+38 067 500 91 56
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: