fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: Модуль 4 Онлайн-курсу «Емоційна стійкість у ситуації невизначеності»

Програма курсу
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv: Модуль 4 Онлайн-курсу «Емоційна стійкість у ситуації невизначеності». Дата: 29 липня2022. Час: 13:00 14:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Zoom.us. Колеги, маємо чудові новини. Ми знаємо як важливо усім нам залишатись здоровими та емоційно стійкими, особливо зараз, в такий вкрай непростий період. Тож, керуючись даним розумінням, ми вирішили організувати цілий 2-х тижневий курс на тему: «Емоційна стійкість у ситуації невизначеності», долучитись до якого ми вас щиро запрошуємо! Що корисного зможете отримати для себе: ознайомитесь з основами емоційної саморегуляції; попрактикуєте техніки стійкості до гострого та травмуючого стресу; дізнаєтесь про себе та власні емоції багато нового і цікавого під час виконання практичних вправ; освоїте інструменти, які допомагають впоратись з тривогою, провиною, злістю, апатією; познайомитеся з практиками для психічного здоровя; ознайомитесь з інструментами, які запобігають емоційному вигоранню; дізнаєтесь, як позбутися Синдрому відкладеного життя; наповнитись ресурсом і енергією для дій. Дати модулів курсу : 19, 22, 26 и 29-е липня. Час: 13:00 – 14:30. Лектор - Наталія Солянікова, сертифікований бізнес-тренер, організаційний коуч (стандарт WIAP), дипломований психолог Ваwa. До вашої уваги ПРОГРАМА КУРСУ Як бачите, попрацюємо з вами на славу Віримо, що кожен з учасників візьме максимум користі від занять! Для ефективності курсу та обміну енергоресурсом вступний внесок до для «ранніх пташок» до 13.07 курс складатиме 800 грн, з 13.07  - 1000 грн. (25% від суми йде на підтримку ЗСУ).Спікери. Наталія Солянікова. ертифікований бізнес-тренер, організаційний коуч (стандарт WIAP),дипломований психолог Ваwa.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Маряна Оганян. E-mail [email protected] Контактний телефон. +38 0675009156.

Колеги, маємо чудові новини.

Ми знаємо як важливо усім нам залишатись здоровими та емоційно стійкими, особливо зараз, в такий вкрай непростий період.

Тож, керуючись даним розумінням, ми вирішили організувати цілий 2-х тижневий курс на тему: «Емоційна стійкість у ситуації невизначеності», долучитись до якого ми вас щиро запрошуємо!

Що корисного зможете отримати для себе:

  • ознайомитесь з основами емоційної саморегуляції;
  • попрактикуєте техніки стійкості до гострого та травмуючого стресу;
  • дізнаєтесь про себе та власні емоції багато нового і цікавого під час виконання практичних вправ;
  • освоїте інструменти, які допомагають впоратись з тривогою, провиною, злістю, апатією;
  • познайомитеся з практиками для психічного здоров’я;
  • ознайомитесь з інструментами, які запобігають емоційному вигоранню;
  • дізнаєтесь, як позбутися Синдрому відкладеного життя;
  • наповнитись ресурсом і енергією для дій.

Дати модулів курсу : 19, 22, 26 и 29-е липня.
Час: 13:00 – 14:30.

Лектор – Наталія Солянікова, сертифікований бізнес-тренер, організаційний коуч (стандарт WIAP), дипломований психолог Ваwa.

До вашої уваги ПРОГРАМА КУРСУ

Як бачите, попрацюємо з вами на славу
Віримо, що кожен з учасників візьме максимум користі від занять!

Для ефективності курсу та обміну енергоресурсом вступний внесок до для «ранніх пташок» до 13.07 курс складатиме 800 грн, з 13.07  – 1000 грн. (25% від суми йде на підтримку ЗСУ).

Спікери

1 / 1
Наталія Солянікова
ертифікований бізнес-тренер, організаційний коуч (стандарт WIAP),дипломований психолог Ваwa.
Наталія Солянікова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Мар'яна Оганян

Зв'язатись
+38 0675009156
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: