fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: Legal&Tax Committee Meeting

  • Дата: 23/04/2024 (ВТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Онлайн, Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv: Legal&Tax Committee Meeting. Дата: 23 квітня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Онлайн, Zoom. Запрошуємо на позачергову зустріч в рамках Комітету Права та Податків Офісу Асоціації для обговорення актуальних питань трансфертного ціноутворення (ТЦУ).  Основні теми, що будуть розкриті протягом зустрічі: ✅ визначення операцій, що підпадають під ТЦ контроль (неочевидні контрольовані операції, операції з постійними представництвами, операції з низькоподатковими нерезидентами); ✅ контруктивні дивіденди та використання Конвенцій; ✅ типи ТЦ запитів та комунікація з ДПС; ✅ основні помилки, які допускаються платниками податків в сфері ТЦУ та на які звертає увагу податковий орган під час моніторингу та перевірок. На прикладах реальних кейсів розглянемо вибір методу, джерела інформації, тестованої сторони, аналіз рентабельності та інші аспекти, звернемо увагу на те, як робити не варто.   🚩Ви також маєте можливість поставити додаткові запитання до висвітлення протягом заходу, які просимо надсилати заздалегідь. 🤝Запрошені експерти:  Олена Вознюк, партнерка з податків Nexia DK. Auditors & Consultants; Тетяна Луцько, EBS, керівниця групи трансфертного ціноутворення. Модератор зустрічі: Христина Онищенко, Голова Комітету права та податків Офісу Асоціації   📌Дата та час  проведення: 23.04, 11:00. 📌Формат зустрічі: онлайн за попередньою реєстрацією.  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Оксана Кокоць. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 0934818455.
Запрошуємо на позачергову зустріч в рамках Комітету Права та Податків Офісу Асоціації для обговорення актуальних питань трансфертного ціноутворення (ТЦУ). 

Основні теми, що будуть розкриті протягом зустрічі:

✅ визначення операцій, що підпадають під ТЦ контроль (неочевидні контрольовані операції, операції з постійними представництвами, операції з низькоподатковими нерезидентами);

✅ контруктивні дивіденди та використання Конвенцій;

✅ типи ТЦ запитів та комунікація з ДПС;

✅ основні помилки, які допускаються платниками податків в сфері ТЦУ та на які звертає увагу податковий орган під час моніторингу та перевірок. На прикладах реальних кейсів розглянемо вибір методу, джерела інформації, тестованої сторони, аналіз рентабельності та інші аспекти, звернемо увагу на те, як робити не варто.

 

🚩Ви також маєте можливість поставити додаткові запитання до висвітлення протягом заходу, які просимо надсилати заздалегідь.

🤝Запрошені експерти: 

Олена Вознюк, партнерка з податків Nexia DK. Auditors & Consultants;

Тетяна Луцько, EBS, керівниця групи трансфертного ціноутворення.

Модератор зустрічі: Христина Онищенко, Голова Комітету права та податків Офісу Асоціації

 

📌Дата та час  проведення: 23.04, 11:00.

📌Формат зустрічі: онлайн за попередньою реєстрацією.

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Оксана Кокоць

Зв'язатись
+38 0934818455
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: