fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: ІТ ринок праці очима HR-a

  • Дата: 14/11/2023 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 17:00 - 18:30
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv: ІТ ринок праці очима HR-a. Дата: 14 листопада2023. Час: 17:00 18:30. Мова: Українська. Місце проведення: Zoom.us. Друзі, запрошуємо вас до зустрічі Комітету з питань управління персоналом Офісу та дізнатись більше про ІТ ринок праці очима HR-a.  Запрошена експертка: Рената Делпорте, старший віце-президент і глобальний бізнес партнер SoftServe. Професійна HR, коуч і дослідниця. Особливий фокус – організаційний дизайн та побудова сильних, високоефективних команд топів як основи ведення успішного бізнесу. 25+ років роботи у міжнародних компаніях та мультикульрному середовищі (SoftServe,  Nestle, Coca-Cola, DHL International, LEONI Wiring Systems). Розробка стратегії маркетингу персоналу,  архітектури екосистеми приваблення і розвитку талантів, системи грейдів та зарплатних моделей для компаній України, Словаччини, Польщі, Болгарії, Тунісу, Єгипту и Китаю. Створення глобальної ресурсної стратегії для IT компанії. Протягом інтерв’ю дізнаємось про: - експертний погляд на ІТ ринок в Україні та прогнози на майбутній розвиток; - НR роль в ІТ індустрії - світові тренди і реалії; - Інтеграція штучного інтелекту в HR процеси; - Розвиток HR фахівців для постійного вдосконалення.   Модератор: Антоніна Курець, співголова HR комітету Офісу Асоціації. Час і дата: 14 листопада, 17:00 - 18:30. Зверніть увагу, що реєстрація обовязкова! Спікери. Рената Делпорте. Професійна HR, коуч і дослідниця, працювала в Nestle, Coca-Cola, DHL International, LEONI Wiring Systems, SoftServe. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Маряна Оганян. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 0675009156.

Друзі,

запрошуємо вас до зустрічі Комітету з питань управління персоналом Офісу та дізнатись більше про ІТ ринок праці очима HR-a. 

Запрошена експертка: Рената Делпорте, старший віце-президент і глобальний бізнес партнер SoftServe.

Професійна HR, коуч і дослідниця.
Особливий фокус – організаційний дизайн та побудова сильних, високоефективних команд топів як основи ведення успішного бізнесу.
25+ років роботи у міжнародних компаніях та мультикульрному середовищі (SoftServe,  Nestle, Coca-Cola, DHL International, LEONI Wiring Systems).
Розробка стратегії маркетингу персоналу,  архітектури екосистеми приваблення і розвитку талантів, системи грейдів та зарплатних моделей для компаній України, Словаччини, Польщі, Болгарії, Тунісу, Єгипту и Китаю.
Створення глобальної ресурсної стратегії для IT компанії.

Протягом інтерв’ю дізнаємось про:

– експертний погляд на ІТ ринок в Україні та прогнози на майбутній розвиток;
– НR роль в ІТ індустрії – світові тренди і реалії;
– Інтеграція штучного інтелекту в HR процеси;
– Розвиток HR фахівців для постійного вдосконалення.

 
Модератор: Антоніна Курець, співголова HR комітету Офісу Асоціації.

Час і дата: 14 листопада, 17:00 – 18:30.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова!

Спікери

1 / 1
Рената Делпорте
Професійна HR, коуч і дослідниця, працювала в Nestle, Coca-Cola, DHL International, LEONI Wiring Systems, SoftServe
Рената Делпорте

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Мар'яна Оганян

Зв'язатись
+38 0675009156
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: