fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕBA get-together meeting у Львові

  • Дата: 12/05/2022 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 18:00 - 20:00
Місце проведення:

м. Львів, пл. Стефана Яворського, 2

Google Apple Outlook Telegram Bot
  ЕBA get-together meeting у Львові. Дата: 12 травня2022. Час: 18:00 20:00. Мова: Українська. Місце проведення: м. Львів, пл. Стефана Яворського, 2. Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації запрошує познайомитись представників бізнесу, що наразі знаходяться у західних регіонах України. Так, Асоціація розпочала проведення серії неформальних зустрічей офлайн - ЕBA get-together meetings. ЕBA get-together meetings - це чудова можливість зустрітись, поділитись досвідом, подискутувати та згенерувати нові ідеї як для власного бізнесу, так і для розвитку України. Тож запрошуємо 12 травня о 18:00 в бранч-ресторан «Моцарт і селера», м. Львів, пл. Стефана Яворського, 2 (центр, навпроти гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла). Тривалість – 2-2,5 години. Буде хороша нагода поділитись новинами та планами, побачитись та надихнути один одного. Наступні зустрічі анонсуємо додатково. У разі виникнення додаткових питань звертайтесь за номером телефону: +380951557170, ТетянаВи можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Слюсарчук. E-mail Tetyana.Slyusarchuk@eba.com.ua. Контактний телефон. +380951557170.

Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації запрошує познайомитись представників бізнесу, що наразі знаходяться у західних регіонах України.

Так, Асоціація розпочала проведення серії неформальних зустрічей офлайн – ЕBA get-together meetings. ЕBA get-together meetings – це чудова можливість зустрітись, поділитись досвідом, подискутувати та згенерувати нові ідеї як для власного бізнесу, так і для розвитку України.

Тож запрошуємо 12 травня о 18:00 в бранч-ресторан «Моцарт і селера», м. Львів, пл. Стефана Яворського, 2 (центр, навпроти гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла). Тривалість – 2-2,5 години. Буде хороша нагода поділитись новинами та планами, побачитись та надихнути один одного.

Наступні зустрічі анонсуємо додатково.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь за номером телефону: +380951557170, Тетяна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Слюсарчук

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: