fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: Фокус на особистісний розвиток – Бізнес-комунікації

  • Дата: 23/01/2019 (СР)
  • Час: 19:00 - 21:00
Місце проведення:

офіс OntoLab, пр. Свободи, 37, м. Львів

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv: Фокус на особистісний розвиток – Бізнес-комунікації. Дата: 23 січня2019. Час: 19:00 21:00. Місце проведення: офіс OntoLab, пр. Свободи, 37, м. Львів. Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації спільно з Оленою Помазан презентувало серію зустрічей “Фокус на особистісний розвиток” через альтернативний спосіб перегляду художніх фільмів і серіалів – “синемологія”. Ми розбираємо бізнес-ситуації та з’ясовуємо психологічні аспекти, які впливають на нашу поведінку та рішення в реальному житті через перегляд серіалу “Форс-мажори” задля особистісного розвитку. Зрозуміти кіно – означає відчути та почати контролювати власне життя. Процес є набагато цікавішим теоретичних пояснень, завдяки чому підвищується здатність критичного мислення Завершальне заняття з синемології – 23 січня – Бізнес-комунікації: Мистецтво вибудовування відносин із користю для себе та оточуючих Явні та неявні комунікації: що знаходиться глибше ніж слова та мова тіла? Принципи функціональних відносин Лектор – Олена Помазан. Вона вела проекти у комерційній нерухомості 150 тис.кв.м: 2 готелі, торгівельні центри, офісні будівлі. Використовує новітні досягнення у психології у власного професійного розвитку. Отримала кваліфікацію за напрямом “Онтопсихологія” у Санкт-Петербурзькому державному університеті. Вигідна пропозиція для учасників від компаній-членів Асоціації: Вартість 1 (одного) заняття – 450 грн Локація проведення зустрічей: офіс OntoLab, пр. Свободи, 37, м. Львів Спробуйте новий метод для точних виборів та креативних рішень! ------------------------------ *Синемалогія є інструментом аналізу наших поведінкових стратегій. Через цей інструмент ми зможемо знайти рішення у тій сфері, де прагнемо лідерства. Ми дивимось та обговорюємо фільм, але насправді наш інтелект працює на знаходження рішення у найбільш важливих сферах сьогодні. Iталійський учений професор Антоніо Менегетті спостерігав за дискусією людей, які обговорювали щойно переглянутий фільм. Метод синемалогія заснований на ідеї проекції: «Моє бачення реальності залежить від мого внутрішнього стану».Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Мартинова. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380637873724.

Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації спільно з Оленою Помазан презентувало серію зустрічей “Фокус на особистісний розвиток” через альтернативний спосіб перегляду художніх фільмів і серіалів – “синемологія”.

Ми розбираємо бізнес-ситуації та з’ясовуємо психологічні аспекти, які впливають на нашу поведінку та рішення в реальному житті через перегляд серіалу “Форс-мажори” задля особистісного розвитку.

Зрозуміти кіно – означає відчути та почати контролювати власне життя.

Процес є набагато цікавішим теоретичних пояснень, завдяки чому підвищується здатність критичного мислення

Завершальне заняття з синемології – 23 січня – Бізнес-комунікації:

  • Мистецтво вибудовування відносин із користю для себе та оточуючих
  • Явні та неявні комунікації: що знаходиться глибше ніж слова та мова тіла?
  • Принципи функціональних відносин

Лектор – Олена Помазан. Вона вела проекти у комерційній нерухомості 150 тис.кв.м: 2 готелі, торгівельні центри, офісні будівлі. Використовує новітні досягнення у психології у власного професійного розвитку. Отримала кваліфікацію за напрямом “Онтопсихологія” у Санкт-Петербурзькому державному університеті.

Вигідна пропозиція для учасників від компаній-членів Асоціації:

Вартість 1 (одного) заняття – 450 грн

Локація проведення зустрічей: офіс OntoLab, пр. Свободи, 37, м. Львів

Спробуйте новий метод для точних виборів та креативних рішень!

——————————

*Синемалогія є інструментом аналізу наших поведінкових стратегій. Через цей інструмент ми зможемо знайти рішення у тій сфері, де прагнемо лідерства. Ми дивимось та обговорюємо фільм, але насправді наш інтелект працює на знаходження рішення у найбільш важливих сферах сьогодні.

Iталійський учений професор Антоніо Менегетті спостерігав за дискусією людей, які обговорювали щойно переглянутий фільм. Метод синемалогія заснований на ідеї проекції: «Моє бачення реальності залежить від мого внутрішнього стану».

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Мартинова

Зв'язатись
+380637873724
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: