fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: Ефективні інструменти підтримки управлінської команди та зміцнення її життєстійкості

  • Дата: 11/06/2024 (ВТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Lviv: Ефективні інструменти підтримки управлінської команди та зміцнення її життєстійкості. Дата: 11 червня2024. Час: 16:00 17:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Zoom.us. Друзі, запрошуємо вас на зустріч Комітету з питань управління персоналом Офісу, де на прикладі реалізованого кейсу міжнародної фармацевтичної компанії Тева в Україні ми обговоримо тенденції з посилення залученості й інструменти підтримки життєстійкості команди топ-менеджерів. Протягом заходу дізнаємось про: • Основи життєстійкості: як допомогти собі та команді у періоди змін; отримаємо практичні рекомендації для підсилення стійкості управлінських команд. • Підходи, які сприяють ефективності та адаптивності управлінських команд під час стратегічних трансформацій. Запрошені експерти: • Наталя Голубнича, Керуюча партнерка консалтингової компанії Ingenious. Понад 15 років управлінського досвіду в HR та 5 управлінського консалтингу. Сертифікований коуч Erickson University, коуч-практик за авторською методикою Яна Ардуї. • Лілія Дубас, Директорка по персоналу Тева в Україні (з 2020 року), понад 10 років досвіду в HR.  Сертифікована бізнес-медіаторка Академії Мюнхенської Торгово-промислової палати.   Модератори події: Антоніна Курець та Олена Скиба, Співголови Комітету з управління персоналом Офісу ЕВА.  Дата та час: 11 червня 2024 року, о 16:00 Місце проведення: Zoom Мова зустрічі: українська (без перекладу)Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Маряна Оганян. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 067 500 91 56.

Друзі,

запрошуємо вас на зустріч Комітету з питань управління персоналом Офісу, де на прикладі реалізованого кейсу міжнародної фармацевтичної компанії Тева в Україні ми обговоримо тенденції з посилення залученості й інструменти підтримки життєстійкості команди топменеджерів.

Протягом заходу дізнаємось про:

Основи життєстійкості: як допомогти собі та команді у періоди змін; отримаємо практичні рекомендації для підсилення стійкості управлінських команд.
Підходи, які сприяють ефективності та адаптивності управлінських команд під час стратегічних трансформацій.

Запрошені експерти:

Наталя Голубнича, Керуюча партнерка консалтингової компанії Ingenious. Понад 15 років управлінського досвіду в HR та 5 управлінського консалтингу. Сертифікований коуч Erickson University, коуч-практик за авторською методикою Яна Ардуї.

Лілія Дубас, Директорка по персоналу Тева в Україні (з 2020 року), понад 10 років досвіду в HR.  Сертифікована бізнес-медіаторка Академії Мюнхенської Торгово-промислової палати.
 
Модератори події: Антоніна Курець та Олена Скиба, Співголови Комітету з управління персоналом Офісу ЕВА. 

Дата та час: 11 червня 2024 року, о 16:00

Місце проведення: Zoom

Мова зустрічі: українська (без перекладу)

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Мар'яна Оганян

Зв'язатись
+38 067 500 91 56
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: